11 kwietnia 2017

Płyty silikonowe przeźroczyste z bezbarwnego silikonu

Bezbarwne - przeźroczyste płyty silikonowe. Płyta z silikonu do kontaktu z żywnością. Silikon w rolce odporny na wysokie temperatury. Szybka dostawa. SPRAWDŹ cena i rozmiar Produkcja i sprzedaż płyt silikonowych. Na potrzeby naszych klientów realizujemy zamówienia na płyty silikonowe pełne rolki lub formatki silikonowe, które docinamy na wymiar. Posiadamy możliwość wycinania uszczelek z silikonu. Dysponujemy bardzo dobrze zaopatrzonym magazynem co pozwala nam realizować zamówienia z bardzo krótkim terminem dostawy. Proponowany silikon został wyprodukowany zgodnie z obowiązującymi normami co jest gwarantem najwyższej jakości. Płyty silikonowe - zapraszamy do zakupu naszych płyt z silikonu.  

Transparentne płyty silikonowe, silikon w rolce właściwości:

 1. kolor - płyty bezbarwne, transparentneBezbarwne - przeźroczyste płyty silikonowe
 2. szerokość rolki - max 1,2. Inne szerokości docinamy na wymiar
 3. długość rolki - max 10m. Inne długości docinamy na wymiar
 4. temperatura pracy: od - 60stC do 240stC
 5. do kontaktu z żywnością - tak
 6. twardość: 60 ShA
Jakie są grubości płyt silikonowych? Dostępne są następujące grubości płyt: 1mm, 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm i 12mm  

Szukasz płyt zadzwoń tel kom 780 090 280 - płyty tniemy na wymiar

 
Guma silikonowa do kontaktu z żywnością
Płyty produkowane z wysokiej jakości gumy silikonowej znajdują bardzo szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Nasze produkty posiadają atesty dopuszczające płyty do kontaktu z produktami spożywczymi. Można je spotkać w zakładach przemysłu spożywczego, chemicznego i mechanicznego. Ze względu na swoje właściwości są doskonałym izolatorem. Można z nich wycinać bardzo elastyczne uszczelki. Mogą być stosowane również w skrajnie niskich i wysokich temperaturach. Posiadają odporność chemiczną. Płyta silikonowa jest materiałem, który można wykorzystywać w sytuacjach gdzie nie możliwe jest zastosowanie tradycyjnych gum jak SBR lub NBR. Inne zastosowanie naszych produktów:
 • płyty silikonowe na uszczelki
 • maty silikonowe na stoły robocze
 • pasy silikonowe do uszczelniania
 • inne według spersonalizowanych wymagań
W ofercie posiadamy również płyty silikonowe czerwone   Płyty silikonowe cena
Prowadzimy ciągłą sprzedaż płyt na zamówienie. Realizujemy dostawy całych rolek z magazynu oraz docinamy mniejsze formaty na zamówienie. Cena płyty silikonowej za każdym razem ustalana jest według indywidualnych kryteriów zamówienia dostarczonego przez klienta. Aby ustalić cenę prosimy o kontakt z naszym biurem. Pracownicy obsługi klienta zapytają się o szczegóły zamówienia takie jak: rodzaj płyty silikonowej, wymiary płyty silikonowej, ilość sztuk i na tej podstawie przygotują dla Państwa wycenę. Dlaczego warto wybrać nasz silikon
 1. Szeroki wybór grubości i formatów
 2. Najwyższa jakość gumy silikonowej
 3. Szybka dostawa
 4. Fachowe doradztwo
 

Gdzie kupić płyty silikonowe ?

Od stycznia 2019 uruchomiliśmy dostawy na terenie całej Polski oraz krajów UE. Dzięki podjęciu współpracy z firmami spedycyjnymi nasze produkty dowozimy do Państwa na dokładany adres wskazany w zamówieniu. Oczywiście cały czas możliwy jest odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy.

Mata silikonowa przezroczysta

Kolor płyty silikonowej naturalnej zależy ściśle od grubości arkusza. Im grubsza mata silikonowa tym barwa przechodzi z transparentnej w mleczną aż do białej, zupełnie nieprzezroczystej. Dlatego mata silikonowa bezbarwna jest tylko w przypadku cienkich arkuszy. Silikon w rolce sprzedajemy w całych nawojach po 10mb lub docinamy na metry bieżące .