11 kwietnia 2017

Płyty przeźroczyste z bezbarwnego silikonu

Bezbarwne - przeźroczyste płyty silikonowe. Płyta z silikonu do kontaktu z żywnością. Odporna na wysokie temperatury. Szybka dostawa. SPRAWDŹ cena i rozmiar

 

Produkcja i sprzedaż płyt silikonowych. Na potrzeby naszych klientów realizujemy zamówienia na płyty silikonowe pełne rolki lub formatki silikonowe, które docinamy na wymiar. Posiadamy możliwość wycinania uszczelek z silikonu. Dysponujemy bardzo dobrze zaopatrzonym magazynem co pozwala nam realizować zamówienia z bardzo krótkim terminem dostawy. Proponowany silikon został wyprodukowany zgodnie z obowiązującymi normami co jest gwarantem najwyższej jakości.

 

Bezbarwne - przeźroczyste płyty silikonowe właściwości:

  1. kolor - płyty bezbarwne, transparentneBezbarwne - przeźroczyste płyty silikonowe
  2. szerokość rolki - max 1,2. Inne szerokości docinamy na wymiar
  3. długość rolki - max 10m. Inne długości docinamy na wymiar
  4. temperatura pracy: od - 60stC do 240stC
  5. do kontaktu z żywnością - tak
  6. twardość: 60 ShA

 

Jakie są grubości płyt silikonowych? Dostępne są następujące grubości płyt:

1mm, 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm i 12mm

 

Płyty z silikonu - TRANSPARENTNE

Płyty produkowane z wysokiej jakości gumy silikonowej znajdują bardzo szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Można je spotkać w zakładach przemysłu spożywczego, chemicznego i mechanicznego. Ze względu na swoje właściwości są doskonałym izolatorem. Można z nich wycinać bardzo elastyczne uszczelki. Mogą być stosowane również w skrajnie niskich i wysokich temperaturach. Posiadają odporność chemiczną. Płyta silikonowa jest materiałem, który można wykorzystywać w sytuacjach gdzie nie możliwe jest zastosowanie tradycyjnych gum jak SBR lub NBR.

 

Bezbarwne - przeźroczyste płyty silikonowe cena

Prowadzimy ciągłą sprzedaż płyt na zamówienie. Realizujemy dostawy całych rolek z magazynu oraz docinamy mniejsze formaty na zamówienie. Cena płyty silikonowej za każdym razem ustalana jest według indywidualnych kryteriów zamówienia dostarczonego przez klienta. Aby ustalić cenę prosimy o kontakt z naszym biurem.

 

Dlaczego warto wybrać nasz silikon

  1. Szeroki wybór grubości i formatów
  2. Najwyższa jakość gumy silikonowej
  3. Szybka dostawa
  4. Fachowe doradztwo

 

W ofercie posiadamy również płyty silikonowe czerwone

 

Zapytaj o pomoc konsultanta