10 października 2016

Cięcie gumy – wycinanie elementów gumowych

Elementy cięte z płyt gumowych wodą lub za pomocą frezowania. Dostarczamy pojedyncze detale cięte z gumy i całe serie produktów. Wyróżnia nas szybka dostawa, wysoka precyzja i indywidualne podejście do każdego klienta. Realizujemy zamówienia również na wyroby niestandardowe. Zobacz więcej

Od ponad 20 lat dostarczamy naszym klientom wyroby gumowe na zamówienie. Posiadamy bardzo szeroki wybór produktów z robionych z różnego rodzaju półfabrykatów. Możemy realizować zamówienia na detale produkowane różnymi technologiami, z wykorzystaniem waterjeta, frezowaniem lub pasy i formatki cięte na pile szybkoobrotowej ze specjalną tarczą.

Szukasz płyt gumowych w promocyjnych cenach? Kliknij i zadzwoń TERAZ – tel kom 780 090 280

 

 

wycinanie uszczelek z gumy wycinanie podkładek z gumy wycinanie pasów z gumy

 

Wycinanie detali z gumy – detale na wymiar

Mamy możliwość dostarczania elementów wycinanych z różnych rodzajów gum. W ofercie posiadamy płyty i maty gumowe:

  • SBR – ogólnego zastosowanie
  • NBR – odporne na olej i substancje ropopochodne
  • EPDM – odporne na kwasy i warunki atmosferyczne

 

 

 

Wycinane wyroby gumowe dostarczamy dla :wycinanie-w-gumie

  • przemysłu samochodowego
  • przemysłu maszynowego
  • przemysłu chemicznego i wydobywczego
  • działów utrzymania ruchów
  • serwisów i warsztatów mechaniki

 

PŁYTY GUMOWE PROMOCJA

 

 

Najwyższa jakość i precyzja

Cięcie gumy – wycinanie elementów gumowych odbywa się zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001. Wszystkie wyroby gumowe od momentu złożenia zamówienia poprzez proces produkcji oraz etap przygotowania wysyłki i dostawę są monitorowane i kontrolowana jest jakość i terminowość realizacji zlecenie. Po każdym cięciu produkty przechodzą kontrolę jakości.

 

Szeroki wybór i zaawansowana technologia

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy wykwalifikowany zespół pracowników działu technicznego, handlowego, produkcji i logistyki. Wszystkie detale gumowe cięte są na nowoczesnych maszynach z wysokiej jakości płyt gumowych. Dzięki temu możemy zaproponować wysokiej klasy rozwiązania nawet przy pojedynczych wyrobach.

 

Szybka dostawa nawet 2 dni po zamówieniu

Posiadamy bardzo dobrze zaopatrzony magazyn. Mamy możliwość cięcia płyt gumowych na kilku maszynach za pomocą różnych technologii. Pozwala nam to dostarczać detale gumowe nawet w dwa dni po zamówieniu. Produkty wysyłamy do dowolnego miejsca w Polsce. Wszystkie paczki są odpowiednio spakowane i zabezpieczone co gwarantuje bezpieczną dostawę.

 

 

Cięcie gumy – wycinanie elementów gumowych na zamówienie zapytaj nasz dział techniczny o wycenę indywidualną

Wyroby gumowe cięte na wymiar realizujemy stałe dostawy do miast z poniżej listy. Jeśli Twojej miejscowości nie ma na liście zadzwoń do nas i umów dostawę indywidualną numer telefonu 780 090 280

 

polska-guma-banner1

Cięcie gumy

Proces cięcia rozpoczynamy dopiero po potwierdzeniu zamówienia jakim jest przedpłaty.  Docinamy dowolne formaty mieszczące się w rozmiarach całych rolek. Przy małych zamówieniach należy liczyć się z minimum logistycznym . Cięcie gumy na wymiar pozwala na wykonanie dowolnego wymiaru bez konieczności dalszego dopasowywania. Każda guma cięta wyceniana jest na indywidualne zapytanie.

 

Zapytaj o pomoc konsultanta