5 kwietnia 2017

Czerwone płyty silikonowe – Produkcja i sprzedaż

Czerwone płyty silikonowe - Rozmiar i cena. Płyta silikonowa czerwona na wymiar. SZYBKA DOSTAWA. Najwyższa jakość. Płyty z silikonu rozmiar i cena - SPRAWDŹ

 

Płyty silikonowe odporne na bardzo niskie i wysokie temperatury są bardzo często wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Ze względu na swoją charakterystykę i właściwości jest wykorzystywany w miejscach gdzie nie można stosować materiałów np. mniej odpornych na temperaturę lub mniej elastycznych. Płyta silikonowa kolor czerwony z powodzeniem może być materiałem do wycinania uszczelek, stanowić izolator lub przekładki itd.

 

Czerwone płyty silikonowe właściwościCzerwone płyty silikonowe

  1. szerokość rolki: docinamy na wymiar max 1,2m
  2. długość rolki: docinamy na wymiar max 12m
  3. temperatura pracy: od - 60stC do 240stC
  4. twardość: od 30Sha do 80Sha
  5. kolor: czerwony
  6. przeznaczenie: płyta z silikonu technicznego, nie może mieć kontaktu z żywnością

 

Grubości i rozmiary płyt silikonowych

Produkcja płyt silikonowych odbywa się według określonych planów produkcyjnych.

Dostępne grubości płyt: 0,3, 0,5, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12 i 15mm

Płyty silikonowe możemy docinać na formatki, płaskowniki i pasy silikonowe według rozmiaru klienta. Dysponujemy specjalnymi maszynami, które umożliwiają nam precyzyjne cięcie. Realizujemy zamówienia na pojedyncze maty silikonowe i całe serie wykonywane na zlecenie. Standardowy rozmiar płyty to wysokość rolki 1,2. 

 

Produkcja płyt silikonowych

Wszystkie płyty z gumy silikonowej produkowane są zgodnie z obowiązującymi standardami. Do produkcji wykorzystywane są zaawansowane maszyny, które obsługuje wykwalifikowana kadra. Dzięki temu naszym klientom dostarczamy płyty silikonowe najwyższej jakości. Każda płyta przed dostawą przechodzi kontrolę jakościową oraz na zgodność z zamówieniem co pozwala minimalizować ilość pomyłek i dostarczać produkty zgodne z zamówieniem. Posiadamy bardzo dobrze zaopatrzony magazyn oraz sprawną logistykę.

 

Czerwone płyty silikonowe

Płyty z czerwonego silikonu są najczęściej wykorzystywane w:

  • przemyśle maszynowym
  • przemyśle motoryzacyjnym
  • przemyśle elektrycznym
  • chłodniach i suszarniach

Uwaga płyty nie nadają się do kontaktu z żywnością. W tym celu producent płyt z silikonu proponuje inne płyty w kolorze białym lub transparentnym.

 

W ofercie posiadamy również płyty silikonowe bezbarwne przeźroczyste

Zapytaj o pomoc konsultanta