Detale na wymiar z tworzyw sztucznych – produkcja na indywidualne zamówienie

W naszej ofercie zapewniamy szeroki asortyment tworzyw konstrukcyjnych w formie półfabrykatów. W większości od ręki oferujemy bogaty wybór rozmiarów, wałków, tulei czy płyt. Zapewniamy także możliwość docięcia półproduktów na krótsze odcinki czy mniejsze formatki na wymiar Klienta z zachowaniem określonej tolerancji cięcia. Sporym zainteresowaniem cieszą się również detale na wymiar z tworzyw sztucznych, które wykonujemy ściśle według specyfikacji Klienta. Produkujemy elementy tworzywowe na podstawie podesłanego projektu zgodnie z wymiarem, zapotrzebowaniem i na wskazanym materiale. Detal na zamówienie to produkt precyzyjny - gotowy do użytku bez konieczności dalszej obróbki, spełniający wymagania techniczne i wizualne. Najczęściej wybierane detale na zamówienie:
  • podkładki tworzywowe, głównie okrągłe podkładki teflonowe,
  • listwy tworzywowe z otworami, głównie listwy PE,
  • prowadnice z tworzywa sztucznego, głównie prowadnice z PA6 lub POM-C,
  • tuleje i rolki dystansowe,
  • elementy z tworzyw z otworami, z zaokrąglonymi kątami czy frezowane.

Detal na wymiar – jak to zrobić ?

Aby dokonać zamówienia na detale z tworzywa na wymiar w pierwszej kolejności skontaktuj się z nami w celu wyceny. W wiadomości należy zawrzeć informacje odnośnie materiału (koloru jeśli jest istotny), zapotrzebowania (ilość sztuk) tolerancji i dokładności wykonania. Warto również dodać do czego będzie służył element lub w jakich warunkach ma pracować. Niezbędne jest dołączenie projektu lub rysunku obrazującego element w formacie PDF, DWG lub STEP. Na podstawie powyższych informacji jesteśmy w stanie określić kosztorys i czas realizacji. Ofertę otrzymasz tego samego dnia.

Detale z tworzyw konstrukcyjnych – obróbka CNC

Elementy do maszyn z materiałów konstrukcyjnych są coraz chętniej wybierane, gdyż tworzywo odpowiednio dobrane pod warunki pracy zapewnia długą żywotność detalu i bezawaryjne użytkowanie często bez konieczności smarowania. Do produkcji wykorzystujemy materiały w wersji standardowej oraz domieszkowane takie jak: Poliamid (PA6/PA6G), Polietylen (PE 300, 500, 1000), Polipropylen (PP), Poliacetal (POM-C), Teflon (PTFE) oraz PEEK. Dysponujemy dobrze wyposażonym zapleczem maszynowym, który sprawia, że obróbka tworzyw sztucznych jest bardzo precyzyjna. Realizujemy zamówienia na różnorodne elementy konstrukcyjne wg rysunków technicznych Klienta, wykorzystując obróbkę skrawaniem (toczenie, frezowanie, szlifowanie, wiercenie, cięcie, dłutowanie). Przed wysłaniem zamówienia do Klienta elementy gotowe z tworzyw najpierw przechodzą przez kontrolę jakości.

Chcesz zamówić detale na wymiar z tworzyw ? Przygotuj niezbędne informacje i skontaktuj się z nami! Zadzwoń 780-090-280