28 września 2016

Formatki i pasy gumowe – artykuły z gumy

Formatki i pasy gumowe – artykuły z gumy robione na zamówienie pod wymiar. Formatki i pasy z gumy. Szeroki wybór rodzajów płyt oraz grubości i wzmocnień. Szybka dostawa pod wskazany adres. Najwyższa jakość materiałów. Pas gumowy – cena – ZOBACZ

 

Pasy Gumowe

Na zamówienie naszym klientom dostarczamy pasy gumowe cięte na wymiar. Każdy pas gumowy docinany jest na dowolną długość. Posiadamy szeroki wybór płyt, z których cięte są pasy. Korzystamy z gumy ogólnego stosowania SBR lub inaczej CSG, olejoodpornej NBR inaczej CUOD lub odpornej na warunki atmosferyczne EPDM.

 

Zobacz jakie są właściwości elastycznych pasów z gumypasy-gumowe

  • grubość: 0d 3mm do 50m
  • długość: na zamówienie
  • barwa: czarna
  • wzmocnienie: bez przekładek oraz 1 lub 2 przekładki
  • rodzaj: pas gumowy ogólnego zastosowania, odporny na olej, mrozoodporny

wykładziny gumowe cięte na wymiar

Pasy gumowe znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki. Możemy je spotkać w zakładach przemysłowych i rolnictwie. Nasza firma od kilkunastu lat realizuje zamówienia na pojedyncze pasy oraz całe serie. Jeżeli szukacie Państwo pasów i nie wiecie jakie wybrać proszę o kontakt z naszym działem techniczno-handlowym.

Posiadamy rozbudowaną sieć logistyczną dzięki czemu szybko i sprawnie każdy zamówiony produkt szybko i bezpiecznie dostarczamy w wybrane miejsce w kraju.

 

Formatki gumowe, arkusze z gumy

Formatki z gumy dostarczamy zgodnie ze specyfikacją przekazaną przez klienta. Docinamy dowolne kształty (kwadraty, prostokąty, koła, romby itd). Istnieje możliwość wycinania dowolnych kształtów również wewnątrz formatki gumowej. Każda formatka wycinana jest z płyt gumowych najwyższej jakości wykonanych ze specjalnych mieszanek kauczukowych.

Specyfikacja gumowe podkładki amortyzacyjne

  • Rozmiar: na zamówienie
  • Grubość: od 5mm do 60m
  • format: na zamówienie
  • rodzaj: ogólnego zastosowania, odporne na olej, odporne na warunki atmosferyczne, odporne na kwasy

 

Naszym klientom dostarczamy zarówno pojedyncze sztuki jak również większe partie na zamówienie, maty gumowe docinamy dla przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych i osób indywidualnych. Płyty gumowe cięte są na wysokiej klasy ploterze co gwarantuje najwyższą jakość produktów. Docinamy również wykładziny gumowe.

Każda mata po docięciu przechodzi kontrolę jakości co daje gwarancję dostarczenia produktów zgodnych z zamówieniem i oczekiwaniem klienta.

W razie jakichkolwiek pytań o dostępność, ceny czy czas realizacji prosimy o kontakt z działem techniczno – handlowym. Postaramy się odpowiedź na wszystkie Państwa pytania w maksymalnie krótkim czasie.

 

Czym wycinać w gumie?

Bardzo wielu naszych klientów zdaje nam pytanie czym ciąć gumę lub czy dadzą radę samodzielnie wyciąć pas, podkładkę lub formatki z całej płyty? To oczywiście jest zależne od dwóch rzeczy:

1. Grubość gumy

Stosunkowo łatwo tnie się płyty gumowe do grubości 3mm. Powyżej tej grubości cięcie może przysporzyć sporych problemów ponieważ są to płyty lite o dużej twardości.

2. Precyzja

W sytuacji kiedy planujemy wykorzystanie elementów o mniejszej precyzji gdzie dokładność może być mniejsza wówczas łatwiej jest wykonać takie cięcia samodzielnie. Jednak należy pamiętać, że przy produktach precyzyjnych wycinanie należy wykonać profesjonalnym ploterem.

 

Organizujemy stałe dostawy do następujących miejscowości, jeśli Twojego adresu nie ma na liście zadzwoń i umów dostawę indywidualną. Dostawy realizujemy od 1 do 5 dni po zamówieniu.

Warszawa, Poznań, Gdańsk, Katowice, Zabrze, Gliwice, Wrocław, Wolbrom, Goleniów, Olsztyn, Bydgoszcz, Olsztyn, Białystok, Lublin, Lubin, Polkowice, Szczecin, Toruń, Rzeszów, Tarnów, Kędzierzyn-Koźle, Kielce, Gorzów oraz inne miejscowości w całym kraju

Zapytaj o pomoc konsultanta