Gdzie kupić płyty poliamidowe PA 6 ?

Nasz sklep internetowy z tworzywami oferuje bogaty asortyment półfabrykatów z poliamidu. U nas możesz kupić płyty poliamidowe PA 6 w pełnym zakresie formatów i w różnych odmiana, m.in.: PA6 ze smarem, PA6 z włóknem szklanym czy PA6 + olej. Tworzywo poliamidowe jest jednym z najpopularniejszych materiałów, gdyż łączy pożądane w przemyśle maszynowym właściwości w przystępnej cenie. Gdzie kupić płyty poliamidowe PA 6 ?

Jaka jest cena płyty poliamidowej PA 6

Cena płyty poliamidowej zależy od rodzaju poliamidu: wersja naturalna jest tańsza od domieszkowanych, oraz od grubości arkusza. Im grubszy arkusz tym cięższa płyta a tym samym wyższa cena. Cennik płyt z poliamidu uwzględnia koszt za kg materiału, zróżnicowany dla różnych wersji PA 6 i grubość arkusza. Standardowo płyty poliamidowe oferujemy w formacie 1000mm x 2000mm a w przypadku domieszkowanych w arkuszach 500mm x 3000mm. Również docinamy płyty poliamidowe na wymiar oferując formatki poliamidowe czy listwy poliamidowe. W tym przypadku cena kalkulowana jest indywidualnie na zapytanie Klienta.

Gdzie kupić płytę poliamidową PA 6 ciętą na wymiar

Sprzedaż internetowa płyt z poliamidu ułatwia cały proces zakupowy, gdyż pomija etap wizyty w sklepie. Wystarczy złożyć zamówienie telefonicznie lub mailowo i potwierdzić dostępność materiałową. Naszym dużym atutem jest możliwość cięcia całych arkuszy na mniejsze kawałki. Docinanie płyt na formatki wiąże się jednak z wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Płyty poliamidowe cięte na wymiar wysyłamy po wcześniejszej przedpłacie, a w przypadku całych arkuszy istnieje również możliwość doręczenia również za pobraniem.

Sprzedaż internetowa płyt z poliamidu

Płyty poliamidowe PA6 posiadamy w ciągłej sprzedaży z uwagi na dużą popularność materiału. Dostępność arkuszy już od grubości #0,5mm. Największa dostępność dotyczy płyty z poliamidu naturalnego oraz płyty z czarnego poliamidu pozostałe modyfikacje na zapytanie.  

Jeśli nie wiesz gdzie kupić płyty poliamidowe PA6 zajrzyj do nas lub zadzwoń 780-090-280