Gdzie kupić płyty teflonowe PTFE ?

Teflon (PTFE) to unikatowy materiał z uwagi na właściwości wysokotemperaturowe. Jest niezastąpiony w aplikacja wymagających odporności powyżej +100 st. C, gdyż większość tworzyw wytrzymuje temperaturę do ok +80 – 90 st. C, z kolei teflon może pracować nawet powyżej +200 st. C. Płyty teflonowe dostępne są w arkuszach 1,2m x 1,2m i zakresie grubości #0,5 – 70 mm. Całe płyty teflonowe sprzedajemy od ręki, a formatki PTFE przycinane są na zamówienie. Z magazynu zapewniamy płyty teflonowe naturalne. W przypadku płyt z teflonu modyfikowanego włóknem szklanym, grafitem lub brązem należy każdorazowo pytać o dostępność. Sprzedaż internetowa płyt z teflonu pozwala na szybką weryfikację stanów magazynowych i sprawną realizację bez wychodzenia z domu. Zadzwoń i zamów: 780-090-280.

Gdzie kupić płyty teflonowe ?

Jaka jest cena płyty teflonowej ?

Cennik płyt teflonowych uzależniony jest od wagi arkusza. Im grubsza płyta tym jej ciężar jest większy, a finalna cena wzrasta. Ponadto należy mieć na uwadze, że cena płyty z teflonu domieszkowanego za kg będzie wyższa od naturalnego, a jej dostępność ograniczona. Podobnie formatki teflonowe wyceniamy na zapytanie. Cena ustalana jest indywidualnie i zależy od rodzaju teflonu, wielkości elementu i ilości sztuk.

Gdzie kupić płytę z teflonu ciętą na wymiar ?

Z magazynu posiadamy całe arkusze teflonowe – cięcie na wymiar to tylko kwestia nieco wydłużonego czasu oczekiwania, który zwyczajowo nie przekracza on 72h. Wyjątek stanowią płyty z teflonu modyfikowanego, które nie zawsze są na stanie, a zamówienie na nie musi spełnić minimum logistyczne. Jeśli nie wiesz gdzie kupić płyty z teflonowe cięte na wymiar skontaktuj się z naszym konsultantem pod nr tel.: 780-090-280.

Sprzedaż internetowa płyt z teflonu

Nasza firma od kilku lat z powodzeniem prowadzi sprzedaż internetową teflonu. Zapewniamy szeroki wybór grubości płyt teflonowych oraz sprawną realizację. Dla stałych Klientów oferujemy atrakcyjne warunki sprzedaży i szybką dostawę na wskazany adres. Zamówienia należy składać mailowo lub telefonicznie. Płyty z teflonu wysyłamy po uprzedniej przedpłacie lub za pobraniem u kuriera w momencie odbioru materiału.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapytaj o pomoc konsultanta