Grubości gumy silikonowej

W ciągłej sprzedaży posiadamy płyty silikonowe w szerokim zakresie grubości: #1-#10mm w wersji białej i czerwonej o standardowej twardości 60 +/-5 ShA. Zależnie od wykorzystania rekomendowane są różne grubości gumy silikonowej . Dla zabezpieczenia powierzchni lub jako uszczelnienia stosuje się cienkie płyty silikonowe grubość 1mm, 2mm, 3mm. Z kolei w przypadku wykonania mat, chwytaków lub uszczelek częściej sięga się po grube płyty silikonowe grubość 4mm, 5mm, 8mm. Oferujemy całe rolki (1,2m x 10mb), ale również prowadzimy sprzedaż silikonu na metry bieżące i docięte formatki oraz wykonujemy uszczelki silikonowe na wymiar.

Silikon ze względu na swoje właściwości w wielu aplikacjach jest niezastąpionym materiałem. Przede wszystkim z uwagi na wysoka odporność termiczną sięgającą do +250st.C. oraz dopuszczenie do kontaktu z żywnością. Ponadto guma silikonowa jest elastyczna i bardzo dobrze dopasowuje się do powierzchni dzięki czemu idealnie sprawdza się zarówno jako materiał zabezpieczający jak i uszczelniający.

grubość gumy silikonowej

Cienkie płyty silikonowe grubość 1mm, 2mm, 3mm

Grubości gumy silikonowej naturalnej w zakresie #1-3mm zapewniają kolor półprzezroczysty i są często używane jako podkładki na blaty robocze. Ponadto przy takiej grubości płyty silikonowe łatwo się kroi i można we własnym zakresie dociąć dowolne formatki. Zapewniamy również płyty z czerwonego silikonu grubość 1mm, 2mm, 3mm.

Grube płyty silikonowe grubość 4mm, 5mm, 8mm

Płyty silikonowe do żywności o grubości #4-8mm mają kolor biały i wymagają ostrego narzędzia, aby dociąć arkusz. Stanowią wystarczająco grubą warstwę ochronna jako mata lub podkładka czy sposób uszczelnienia. Zapewniamy sprzedaż płyt silikonowych już od 1mb, także arkusze z czerwonego silikonu grubość 4mm, 5mm, 8mm.

Guma silikonowa w płycie sprzedaż internetowa wysyłkowa

Płyty silikonowe dostarczamy kurierem na wskazany adres. Aby dokonać zamówienia wystarczy zadzwonić lub wysłać maila. Nie każda z grubości gumy silikonowej jest dostępna z magazynu, choć w większości całe nawoje i silikon cięty z rolki wysyłamy od ręki. Na formatki i uszczelki silikonowe obowiązuje indywidualna wycena zależna od ilości sztuk i formatu i dłuższy okres realizacji.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapytaj o pomoc konsultanta