3 lipca 2019

Guma do zagęszczarki – podkładki elastyczne z gumy 

Płyty gumowe to unikatowy materiał szeroko stosowany w przemyśle oraz w codziennym użytku. Bardzo dużą popularnością cieszą się maty gumowe stosowane na wiele sposób, m.in. jako ochrona blatu czy posadzki, a także jako różnego rodzaju podkłady pod maszyny oraz elementy urządzeń. Guma to bardzo mocny, trudnościeralny a przy tym elastyczny materiał. Dlatego idealnie nadaje się jako elastomer do zagęszczarki. Nowe gumy do zagęszczarki wykonujemy na zamówienie po ustaleniu wymiarów właściwych dla danego modelu urządzenia. Płyty gumowe docinamy do dowolnego formatu dlatego jesteśmy w stanie dopasować gumowy element do podwozia każdej zagęszczarki.

Guma do zagęszczarki

 

Guma do zagęszczarki charakterystyka

  • kolor czarny
  • mieszanka gumowa SBR
  • zakres pracy temperatur od -30oC do +70oC
  • grubość 8-12mm
  • twardość 65 (+/-5) ShA
  • wytrzymałość na rozciąganie 2Mpa

Guma do zagęszczarki charakteryzuje się bardzo dużą elastycznością, dzięki czemu dopasowuje się do każdego rodzaju powierzchni. Co więcej, gumowa powierzchnia nie ściera się i nie niszczy powierzchni, na której jest używana dzięki czemu podkładki z gumy można stosować np. do ugniatania kostki brukowej. Dodatkowo wygodny i szybki montaż zdecydowanie ułatwia pracę.

Elastomer do zagęszczarek zakłada się bezpośrednio na płytę ugniatającą, co zdecydowanie zmienia jej wszystkie właściwości. Guma to niezwykle mocny materiał, który można stosować wielokrotnie bez negatywnego wpływu na właściwości mechaniczne i zagęszczające.

Podkładki gumowe na wymiar

Guma cięta na wymiar to nasz produkt sztandarowy. Z uwagi na fakt, że jest to materiał docięty na zamówienie wycena przygotowywana jest każdorazowo na indywidualne zapytanie uwzględniając zużycie surowca. Nie mniej żaden niestandardowy format nie jest dla nas problemem. Finalny koszt zależy od formatu podkładek ich grubości oraz ilości sztuk. Zapewniamy szybką realizację i sprawną dostawę na adres wskazany przez Klienta. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z biurem obsługi Klienta pod nr tel.: 780-090-280.

 

 

Zapytaj o pomoc konsultanta