Guma moletowana SBR / NBR

Płyty gumowe są szeroko stosowanym materiałem zarówno w przemyśle jak również w codziennym użytkowaniu. Oprócz gładkiej gumy w ofercie posiadamy również gumy we wzory. Jednym z popularniejszych jest molet krążkowy zwany również metro. W sprzedaży całe nawoje o szerokości 1,2-1,45m i długości 10mb w zakresie grubości #3mm – 10mm. Na zamówienie guma moletowana zbrojona przekładkami z tkaniny. Standardowo wykładzina gumowa metro dostępna w kolorze czarnym i szarym. Przy większym zamówieniu proponujemy również kolory: niebieski, czerwony lub zielony. W sprzedaży również maty z gumy molet docięte na wymiar wskazany przez Klienta.

 

guma moletowana

 

Wykładziny moletowane rodzaje

Wszystkie wykładziny produkowane są w 2 wariantach: standard do ogólnego użytku (SBR) oraz olejoodporna (NBR) o podwyższonej wytrzymałości na substancje ropopochodne. W wizualnym odbiorze obydwa rodzaje nie różnią się niczym. Jedynie właściwości materiałowe są odmienne oraz cena. Wykładziny moletowane SBR polecane są do codziennego użytku w celu zabezpieczenia posadzki w formie dywaników lub jako maty gumowe np na blat roboczy czy stół warsztatowy. Z kolei guma moletowana NBR przede wszystkim jest wykorzystywana wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko wycieku oleju, smaru czy benzyny, np. w warsztacie samochodowym czy na hali produkcyjnej. Wykładziny wykonane z gumy olejoodpornej wykazują dłuższą żywotność w kontakcie z substancjami ropopochodnymi aniżeli wersja SBR.

Sprzedaż gumy molet krążkowy

W większości całe rolki dostępne są od ręki. W przypadku docinania maty gumowe na wymiar, czas realizacji ulega wydłużeniu o 1 dzień roboczy. Sprzedaż gumy molet krążkowy prowadzimy przez internet z dostawą na wskazany adres lub odbiorem osobistym. Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila aby uzyskać szybką kalkulację.

Gumy posadzkowe na wymiar

Wykładziny gumowe produkowane są z myślą o zabezpieczeniu podłogi oraz wygłuszeniu i est pomieszczenia. Ich główną zaletą są właściwości antypoślizgowe zabezpieczające przed upadkiem. Docinamy gumy posadzkowe na wymiar tak, aby dopasować format pod wymiar pomieszczenia. Sprzedajemy również maty, dywaniki gumowe.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapytaj o pomoc konsultanta