Guma moletowana SBR / NBR

Płyty gumowe są szeroko stosowanym materiałem zarówno w przemyśle jak również w codziennym użytkowaniu. Oprócz gładkiej gumy w ofercie posiadamy również gumy we wzory. Jednym z popularniejszych jest molet krążkowy zwany również metro. W sprzedaży całe nawoje o szerokości 1,2-1,45m i długości 10mb w zakresie grubości #3mm – 10mm. Na zamówienie guma moletowana zbrojona przekładkami z tkaniny. Standardowo wykładzina gumowa metro dostępna w kolorze czarnym i szarym. Przy większym zamówieniu proponujemy również kolory: niebieski, czerwony lub zielony. W sprzedaży również maty z gumy molet docięte na wymiar wskazany przez Klienta.

 

guma moletowana

 

Wykładziny moletowane rodzaje

Wszystkie wykładziny produkowane są w 2 wariantach: standard do ogólnego użytku (SBR) oraz olejoodporna (NBR) o podwyższonej wytrzymałości na substancje ropopochodne. W wizualnym odbiorze obydwa rodzaje nie różnią się niczym. Jedynie właściwości materiałowe są odmienne oraz cena. Wykładziny moletowane SBR polecane są do codziennego użytku w celu zabezpieczenia posadzki w formie dywaników lub jako maty gumowe np na blat roboczy czy stół warsztatowy. Z kolei guma moletowana NBR przede wszystkim jest wykorzystywana wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko wycieku oleju, smaru czy benzyny, np. w warsztacie samochodowym czy na hali produkcyjnej. Wykładziny wykonane z gumy olejoodpornej wykazują dłuższą żywotność w kontakcie z substancjami ropopochodnymi aniżeli wersja SBR.

Sprzedaż gumy molet krążkowy

W większości całe rolki dostępne są od ręki. W przypadku docinania maty gumowe na wymiar, czas realizacji ulega wydłużeniu o 1 dzień roboczy. Sprzedaż gumy molet krążkowy prowadzimy przez internet z dostawą na wskazany adres lub odbiorem osobistym. Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila aby uzyskać szybką kalkulację.

Gumy posadzkowe na wymiar

Wykładziny gumowe produkowane są z myślą o zabezpieczeniu podłogi oraz wygłuszeniu i est pomieszczenia. Ich główną zaletą są właściwości antypoślizgowe zabezpieczające przed upadkiem. Docinamy gumy posadzkowe na wymiar tak, aby dopasować format pod wymiar pomieszczenia. Sprzedajemy również maty, dywaniki gumowe.

 

Zapytaj o pomoc konsultanta