Guma na metry

Guma na metry – płyty i wykładziny z gumy cięte na wymiar. Gumy gładka, ryflowana i z pastylkami. Grubość od 2mm do 50mm. Guma z metra cena SPRAWDŹ

 

Nasza oferta obejmuje płyty i wykładziny gumowe sprzedawane docinane na wymiar i w standardowych rozmiarach i ilościach. Realizujemy zamówienia według spersonalizowanych wymagań klienta. Docinamy pojedyncze elementy i zamówienia wielkoseryjne.

 

Szukasz gumy ciętej z metra zadzwoń do nas

Kliknij i zadzwoń TERAZ 780 090 280

 

 

☑ formatki z gumy ☑ pasy z gumy ☑ arkusze z gumy ☑ przekładki z gumy ☑ maty z gumy


Sprzedaż mata gumowa na metry

Oferujemy Państwu maty gumowe z rolki, które są docinane na zamówienie klienta.Guma na metry

Płyty z gumy – W ciągłej sprzedaży posiadamy szeroki zakres płyt gumowych o różnej charakterystyce. Oferujemy płyty ogólnego zastosowania typ SBR, płyty olejowe typ NBR, płyty termoodporne typ EPDM. Maty gumowe gładkie dostępne są w następujących grubościach: 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 15mm, 20mm, 30mm, 40mm oraz 50mm.

Więcej na temat płyty znajdziesz tuPŁYTA GUMOWA SPECYFIKACJA

 

Wykładziny z gumy – Posiadamy szeroki wybór wykładzin gumowych. Nasza oferta obejmuje wykładziny typu METRO z pastylkami oraz maty gumowe ryflowane ( z wąskim ryflem i z szerokim ryflem). Gumy z metra na podłogę dostarczamy w trzech podstawowych grubościach 3mm, 4mm i 5mm. Na specjalne zamówienia mamy możliwość wytłoczyć gumy 6mm i 8mm. Gumowa mata dostępna jest w kolorze szarym i czarnym.

Więcej na temat wykładzin znajdziesz tuWYKŁADZINA GUMOWA SPECYFIKACJA

 

 

Płyta gumowa z metra – gdzie kupić?

Wiele osób dzwoniących do naszej firmy pyta gdzie można kupić gumę ciętą na wymiar?

Nasza firma prowadzi sprzedaż wyrobów gumowych na terenie całego kraju. Wszystkie zamówienia realizujemy w naszej centrali w Bydgoszczy i dostarczamy na wskazany w zamówieniu adres odbiorcy. Aby złożyć zamówienie wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub przesłać zamówienie mailem. wszystkie paczki na czas transportu są starannie zabezpieczone, aby przesyłany towar nie ulegał uszkodzeniu. Paczki wysyłamy za pomocą firm transportowych co gwarantuje dostawę w 24-48h. Każda płyta gumowa przed wysyłką przechodzi kontrolę jakości i jest sprawdzana pod kątem zgodności z zamówieniem.

Guma z metra cena

Ile kosztuje mata gumowa na metry? To częste pytanie jakie słyszymy od naszych klientów. Cennik gumy z metra dotyczy wyłącznie produktów standardowych. Wszystkie wyroby cięte na zamówienie, w tym maty gumowe na wymiar podlegają za każdym razem odrębnej kalkulacji. Aby sprawdzić jaka jest cena płyty lub wykładziny gumowej zadzwoń lub napisz do nas.

 

Zapytaj o pomoc konsultanta