Guma na metry

Guma na metry - płyty i wykładziny z gumy cięte na wymiar. Gumy gładka, ryflowana i z pastylkami. Grubość od 2mm do 50mm. Guma z metra cena SPRAWDŹ

 

Nasza oferta obejmuje płyty i wykładziny gumowe sprzedawane docinane na wymiar i w standardowych rozmiarach i ilościach. Realizujemy zamówienia według spersonalizowanych wymagań klienta. Docinamy pojedyncze elementy i zamówienia wielkoseryjne.

 

Szukasz gumy ciętej z metra zadzwoń do nas tel 780 090 280

☑ formatki z gumy ☑ pasy z gumy ☑ arkusze z gumy ☑ przekładki z gumy ☑ maty z gumy


 

Sprzedaż gumy z metra

Oferujemy Państwu na podstawowe produkty, które są docinane na zamówienie klienta.Guma na metry

Płyty z gumy - W ciągłej sprzedaży posiadamy szeroki zakres płyt gumowych o różnej charakterystyce. Oferujemy płyty ogólnego zastosowania typ SBR, płyty olejowe typ NBR, płyty termoodporne typ EPDM. Płyty posiadają gładką powierzchnie. Dostępne są następujące grubości: 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 15mm, 20mm, 30mm, 40mm oraz 50mm.

Więcej na temat płyty znajdziesz tu - PŁYTA GUMOWA SPECYFIKACJA

Wykładziny z gumy - Posiadamy szeroki wybór wykładzin gumowych. Nasza oferta obejmuje wykładziny typu METRO z pastylkami oraz wykładziny ryflowane ( z wąskim ryflem i z szerokim ryflem). Gumy z metra na podłogę dostarczamy w trzech podstawowych grubościach 3mm, 4mm i 5mm. Na specjalne zamówienia mamy możliwość wytłoczyć gumy 6mm i 8mm. Wykładzina z gumy dostępna jest w kolorze szarym i czarnym

Więcej na temat wykładzin znajdziesz tu - WYKŁADZINA GUMOWA SPECYFIKACJA

 

Guma z metra - gdzie kupić?

Wiele osób dzwoniących do naszej firmy pyta gdzie można kupić gumę ciętą na wymiar?

Nasza firma prowadzi sprzedaż wyrobów gumowych na terenie całego kraju. Wszystkie zamówienia realizujemy w naszej centrali w Bydgoszczy i dostarczamy na wskazany w zamówieniu adres odbiorcy. Aby złożyć zamówienie wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub przesłać zamówienie mailem. wszystkie paczki na czas transportu są starannie zabezpieczone, aby przesyłany towar nie ulegał uszkodzeniu. Paczki wysyłamy za pomocą firm transportowych co gwarantuje dostawę w 24-48h.

 

Guma z metra cena

Ile kosztuje guma z metra? to częste pytanie jakie słyszymy od naszych klientów. Cennik gumy dotyczy wyłącznie produktów standardowych. Wszystkie wyroby cięte na wymiar podlegają za każdym razem odrębnej kalkulacji. Aby sprawdzić jaka jest cena płyty lub wykładziny gumowej zadzwoń lub napisz do nas.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zapytaj o pomoc konsultanta