Guma na metry

Guma na metry – płyty i wykładziny z gumy cięte na wymiar. Gumy gładka, ryflowana i z pastylkami. Grubość od 2mm do 50mm. Guma z metra cena SPRAWDŹ

 

Nasza oferta obejmuje płyty i wykładziny gumowe sprzedawane docinane na wymiar i w standardowych rozmiarach i ilościach. Realizujemy zamówienia według spersonalizowanych wymagań klienta. Docinamy pojedyncze elementy i zamówienia wielkoseryjne.

 

Szukasz gumy ciętej z metra zadzwoń do nas

Kliknij i zadzwoń TERAZ 780 090 280

 

 

☑ formatki z gumy ☑ pasy z gumy ☑ arkusze z gumy ☑ przekładki z gumy ☑ maty z gumy


Sprzedaż mata gumowa na metry

Oferujemy Państwu maty gumowe z rolki, które są docinane na zamówienie klienta.Guma na metry

Płyty z gumy – W ciągłej sprzedaży posiadamy szeroki zakres płyt gumowych o różnej charakterystyce. Oferujemy płyty ogólnego zastosowania typ SBR, płyty olejowe typ NBR, płyty termoodporne typ EPDM. Maty gumowe gładkie dostępne są w następujących grubościach: 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 15mm, 20mm, 30mm, 40mm oraz 50mm.

Więcej na temat płyty znajdziesz tuPŁYTA GUMOWA SPECYFIKACJA

 

Wykładziny z gumy – Posiadamy szeroki wybór wykładzin gumowych. Nasza oferta obejmuje wykładziny typu METRO z pastylkami oraz maty gumowe ryflowane ( z wąskim ryflem i z szerokim ryflem). Gumy z metra na podłogę dostarczamy w trzech podstawowych grubościach 3mm, 4mm i 5mm. Na specjalne zamówienia mamy możliwość wytłoczyć gumy 6mm i 8mm. Gumowa mata dostępna jest w kolorze szarym i czarnym.

Więcej na temat wykładzin znajdziesz tuWYKŁADZINA GUMOWA SPECYFIKACJA

 

 

Płyta gumowa z metra – gdzie kupić?

Wiele osób dzwoniących do naszej firmy pyta gdzie można kupić gumę ciętą na wymiar?

Nasza firma prowadzi sprzedaż wyrobów gumowych na terenie całego kraju. Wszystkie zamówienia realizujemy w naszej centrali w Bydgoszczy i dostarczamy na wskazany w zamówieniu adres odbiorcy. Aby złożyć zamówienie wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub przesłać zamówienie mailem. wszystkie paczki na czas transportu są starannie zabezpieczone, aby przesyłany towar nie ulegał uszkodzeniu. Paczki wysyłamy za pomocą firm transportowych co gwarantuje dostawę w 24-48h. Każda płyta gumowa przed wysyłką przechodzi kontrolę jakości i jest sprawdzana pod kątem zgodności z zamówieniem.

Guma z metra cena

Ile kosztuje mata gumowa na metry? To częste pytanie jakie słyszymy od naszych klientów. Cennik gumy z metra dotyczy wyłącznie produktów standardowych. Wszystkie wyroby cięte na zamówienie, w tym maty gumowe na wymiar podlegają za każdym razem odrębnej kalkulacji. Aby sprawdzić jaka jest cena płyty lub wykładziny gumowej zadzwoń lub napisz do nas.

Guma na metry

Naszym niepodważalnym atutem jest sprzedaż gumy dociętej na metry bieżące z całej rolki. Pozwala to na zakup takiej ilości materiału , który nie generuje zbędnego odpadu i wysokich kosztów. Może to być, np.: guma na podłogę docięta do wymiaru lub chodnik gumowy na metry . Od ręki docinamy czarną gumę SBR w najbardziej popularnych grubościach, dla pozostałego asortymentu wyznaczmy minima logistyczne.

 

Zapytaj o pomoc konsultanta