Guma na podjazd lodowiska dla rolby

Płyty gumowe w rolce bardzo dobrze sprawdzają się jako dywaniki na różnego rodzaju ciągi komunikacyjne. Pasy gumowe są elastyczne i trudnościeralne dzięki czemu mogą służyć długie lata skutecznie chroniąc posadzkę. Ponadto gładka powierzchnia pozwala na łatwe utrzymanie czystości i amortyzuje upadki. Jako guma na podjazd zapewnia skuteczną ochronę podłoża i bezpieczeństwo poruszania się.

guma-na-podjazd

Specyfikacja zamówienia Klienta

Płyta gumowa miała służyć jako zjazd z lodowiska do garażu dla rolby (maszyny konserwującej lód).

• Materiał – EPDM , twardość 65 (+/-5) ShA
• Powierzchnia – gładka,
• Grubość – #12mm
• Wzmocnienie: 2 warstwy tkaninowe
• Wymiary – 1200mm x 5000mm
• Kolor – czarny
• Ilość – 3 rolki

Z uwagi na zmienne warunki atmosferyczne panujące na lodowisku dobrano mieszankę gumową EPDM o zwiększonej odporności na starzenie się. Dodatkowo zalecono wybór płyty o grubości #12mm pod pojazd ważący ok 6 ton. Istotne w tym przypadku było również wzmocnienie gumy przekładkami z tkaniny ze względu na metalowe kolce znajdujące się w oponach maszyny, które mogą systematycznie uszkadzać powierzchnię.

Jak przebiegała realizacja zamówienia gumy na podjazd lodowiska ?

Klient chciał zakupić pasy gumowe w rolce na wymiar z pomocą w doborze gumy, która zapewni jak najdłuższe użytkowanie. Z uwagi na zakup specjalistycznej płyty z gumy EPDM ze zbrojeniem nie mogliśmy zaoferować towaru z magazynu. Guma na podjazd lodowiska dla rolby musiała być produkowana pod zamówienie. Guma EPDM #12mm standardowo produkowana jest w rolkach 5mb dlatego nie było potrzeby docinania do wymiaru. Realizacja przebiegała bardzo sprawnie i w ciągu 7 dni towar został wysłany na wskazany przez zamawiającego adres.

Zapewniamy szybką wycenę i pomoc w doborze właściwego materiału. Zadzwoń i sprawdź 780-090-280.