28 października 2019

Guma na podłogę

Guma na podłogę to nasz najpopularniejszy produkt, który w swojej ofercie posiadamy. Każdego dnia otrzymujemy kolejne zamówienia na gumę posadzkową przeznaczoną do wyłożenia w najróżniejszych miejscach. Swoją popularność zawdzięcza doskonałym właściwościom: jest to materiał trudno ścieralny, wodoszczelny i elastyczny. Istnieje również możliwość dodatkowego wzmocnienia takiej gumy poprzez zastosowanie na etapie produkcji przekładek tekstylnych (1, 2 lub 3). Jest to bardzo dobre rozwiązanie w przypadku bardzo dużego obciążenia gumy lub też w miejscach wzmożonego ruchu.

Guma na podłogę

 

Rodzaje gum podłogowych

Antypoślizgowa guma podłogowa – tutaj oferujemy naszym klientom do wyboru dwa rodzaje antypoślizgowych gum podłogowych:

  • Metro – to guma która na całej powierzchni ma nalane kółka, spełniające właśnie funkcję antypoślizgową. Dostępna w formatach: 1200 mm x 10 000 mm oraz 1450 mm x 10 000 mm oraz w grubościach: 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm. Kolory: czarny i szary dostępny z magazyny, natomiast brązowy, niebieski, czerwony oraz zielony na zamówienie.
  • Ryfel – to guma na której wzdłuż całej powierzchni rozmieszczone są rowki wąskie (wąski ryfel) lub szerokie (szeroki ryfel) do wyboru, mające za cel odprowadzanie wody i zanieczyszczeń. Dostępna w formatach: 1200 mm x 10 000 mm oraz 1450 mm x 10 000 mm oraz w następujących grubościach: 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm. Kolory: czarny i szary dostępny z magazyny, natomiast brązowy, niebieski, czerwony oraz zielony na zamówienie.

Gładka guma podłogowa – to guma służąca głównie zabezpieczeniu posadzki przez uszkodzeniami czy zabrudzeniami. Posiada całą gładką wierzchnią stronę użytkową. W przypadku gładkich gum podłogowych oferujemy następujące formaty: 1200 mm x 10 000 mm, 1200 mm x 5000 mm, 1000 mm x 1000 mm oraz szeroki wybór grubości: 1 mm, 1,5 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 40 mm, 50 mm. Dostępna w kolorze czarnym.

 

 

 

 

 

Wszystkie nasze gumy podłogowe do zastosowań w pomieszczeniach, produkowane są z dwóch następujących mieszanek:

  • SBR – to mieszanka kauczuku butadienowo – styrenowego. Przeznaczona do uniwersalnych zastosowań, wysoce odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Przystosowana do pracy w zakresie temperatur od – 30°C do + 70°C. Odporna na wilgoć, jednak wrażliwa na działanie substancji olejowych. Doskonała do wielu zastosowań w pomieszczeniach zamkniętych.
  • NBR – to mieszanka kauczuku butadienowo – akrylonitrylowego przeznaczona do zastosowań w miejscach narażonych na wyciek substancji ropopochodnych. Odporna również na działanie alkoholi, płynów hydraulicznych, rozcieńczonych zasad i kwasów oraz wodnych roztworów soli. Dostosowana do pracy w temperaturach od – 40°C do +80°C. Niezwykle odporna mechanicznie i elastyczna. Idealnie spisze się jako guma na podłogę do garażu czy do warsztatu.

 

Zastosowanie w pomieszczeniach zamkniętych

Nasze gumy na podłogę znajdują szerokie zastosowanie w pomieszczeniach zamkniętych m.in. jako:

 

Guma na posadzkę na metry – cięcie na wymiar

Oferujemy gumę na posadzkę w całych rolkach, jak również gumę na posadzkę dopasowaną idealnie do konkretnego zastosowania, dzięki możliwości przycięcia jej na wskazany wymiar. Posiadamy nowoczesny sprzęt, który gwarantuje wysoką jakość oraz precyzję cięcia. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i duże przedsiębiorstwa. Zapraszamy serdecznie wszystkich do współpracy.

Zapytaj o pomoc konsultanta