17 maja 2018

Guma silikonowa na wymiar

guma silikonowaOferujemy bardzo szeroki wybór gumy z silikonu najwyższej jakości. Doskonale sprawdza się zarówno w rozwiązaniach przemysłowych - technicznych jak i w branży spożywczej. Realizujemy zamówienia na pojedyncze płyty silikonowe jak i większe seryjne zlecenia produktów na wymiar. Wszystkie produkty dostarczamy na terenie całej Polski na adres wskazany przez klienta podczas składania zamówienia. Przyjmujemy zamówienia telefonicznie, mailowo lub w siedzibie firmy.     Płyty silikonowe na wymiar    

Gumy silikonowe właściwości

Zobacz jakie właściwości posiadają produkty silikonowe z naszej oferty. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z działem techniczno handlowym.
  • dopuszczalna temperatura pracy silikonu: od - 100 ºC do 250 ºC
  • kolory silikonu: bezbarwna, przezroczysta, transparentna, czerwona, mleczna
  • twardość płyt silikonowych: 40, 50, 60 i 70 Sh
  • zastosowanie gumy silikonowej: do kontaktu z żywnością lub techniczne
 

Sprawdź dostępne rozmiary

WordPress Data Table Plugin    

Guma silikonowa na metry, sprzedaż i cena

Cennik na produkty silikonowe dostarczany jest na zapytanie. produkty silikonowe produkowane pod zamówienie mają ceny ustalane indywidualne według spersonalizowanych wymagań. Aby przygotować wycenę niezbędne jest wskazanie rodzaju silikonu, rozmiaru oraz wielkości zamówienia. Dostępne produkty docinane: Dostarczamy produkty spersonalizowane, nietypowe. Pomagamy dobrać odpowiednie rodzaje silikonu oraz technologię produkcji. Wyróżnia nas bardzo duża wszechstronność oraz innowacyjność. Guma silikonowa lita może być dostarczana w arkuszach, z rolki, płyta, formatka , listwa, płaskownik. Bardzo często spotykamy się z pytaniem jakie jest zastosowanie silikonu i czy w konkretnym przypadku jaki wskazują nasi klienci nasze produkty spełnią ich oczekiwania. Aby uzyskać pomoc w takich sytuacjach niezbędne jest wskazanie warunków pracy oraz dokładne określenie wymagań. Bardzo chętnie pomagamy dobierać materiały jednak potrzebujemy do tego wszystkich dostępnych informacji. Płyty gumowe silikonowe są produktem do wszechstronnego zastosowania jednak aby odpowiednio dobrać parametry płyty niezbędne jest precyzyjne określenie warunków pracy. Ten materiał posiada wiele właściwości, które pozwalają na zastosowanie gumy silikonowej w miejscach gdzie inne tworzywa ulegną szybkiej degradacji. Przede wszystkim należy podkreślić, że jest on giętki, elastyczny, wysokotemperaturowy, do kontaktu z żywnością, odporny na wiele agresywnych mediów. Jak więc widać silikon znajdzie zastosowanie w wielu różnych aplikacjach.

Gumy silikonowe

Standardowe grubości #1-10mm z silikonu 60 ShA zapewniamy od ręki w rolkach 1,2m x 10mb lub docięte na metry bieżące. Arkusze silikonowe #12 i #15mm dostępne tylko w formacie 500mm x 500mm. Tak samo każda płyta silikonowa o twardości mniejszej niż standard. Jednak wykonanie gumy silikonowej na zamówienie według wytycznych Klienta nie przekracza tygodnia. Zachęcamy do zakupu.