Guma w rolce

Płyty gumowe oferujemy przede wszystkim w całych nawojach o różnej długości zależnie od grubości arkusza. Im grubsza guma tym nawoje są krótsze, ale nie krótsze niż 5mb. Guma w rolce produkowana jest do grubości #25mm, grubsze formaty sprzedajemy wyłącznie w arkuszach prasowanych 1m x 1m. Standardowo rolki gumy nawijamy na szerokość 1200mm, aczkolwiek na zamówienie możemy wykonać dowolną szerokość w zakresie 780mm -1400mm bądź dociąć płytę gumową na wymiar. Tradycyjna guma w rolce ma kolor czarny i twardość ok 65 +/ 5 Sha. Oferujemy również płyty gumowe w kolorze czerwonym, zielonym, niebieskim, brązowym. Podobnie w przypadku twardości – na zamówienie możemy wykonać płyty gumowe o twardości w zakresie 50 – 80 Sha.

guma w rolce

Gumy w rolce rodzaje

W ciągłej sprzedaży posiadamy nawoje gumy SBR, NBR i EPDM oraz wykładziny gumowe w rolce o wzorach: molet krążkowy i ryfel. Zależnie od zapotrzebowania proponujemy inny rodzaj gumy:

  1. Płyta gumowa SBR ogólnego zastosowania jest najczęściej wybierana z uwagi na uniwersalne właściwości i przystępną cenę. Jest to elastyczny materiał uszczelniający wykorzystywany również w celach ochronnych oraz jako izolacja.
  2. Płyta gumowa NBR olejoodporna posiada poprawione właściwości o zwiększona odporność na kontakt z substancjami ropopochodnymi. Dzięki temu zakres wykorzystania gumy NBR poszerza się o miejsca w których występuje potencjalne ryzyko wycieku paliwa, oleju czy smaru.
  3. Płyta gumowa EPDM teromoodporna ma wyższą wytrzymałość na temperaturę i warunki atmosferyczne. Dlatego jest często wykorzystywana do rozwiązań zewnętrznych, na świeżym powietrzu.
  4. Antypoślizgowe wykładziny gumowe produkowane są z gumy SBR/NBR w 2 wzorach: molet krążkowy lub ryfel. Dedykowane do zabezpieczenia powierzchni z jednoczesnym zapewnieniem bezpieczeństwa ruchu.

 

Gdzie zamówić gumę ciętą na wymiar

Guma w rolce jest docinana na mniejsze formatki wedle zapotrzebowania Klienta. Zamówienia można składać telefonicznie lub mailowo. Cena gumy w rolce przeliczana jest według cennika, a guma cięta wyceniana jest każdorazowo na zapytanie. Zwyczajowo realizacja nie przekracza 72h, chyba, że materiał jest produkowany pod zamówienie lub nie jest dostępny z magazynu wtedy uzgadniamy planowany czas wykonania zlecenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapytaj o pomoc konsultanta