Guma z klejem – uszczelki, podkładki samoprzylepne

 Płyta gumowa to materiał wszechstronny, wybierany jako maty, podkłady czy uszczelki lub inne formy izlolacji. W sprzedaży oprócz całych nawojów gumy zapewniamy elementy cięte na wymiar. Rozmaitość w zapotrzebowaniu naszych Klientów jest ogromna, a my staramy podążać się za ich potrzebami. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się rozwiązanie takie jak guma z klejem. W naszej ofercie można znaleść: uszczelki z podklejką, gumowe podkładki samoprzylepne oraz pasy gumowe z taśmą samoprzylepną. W pomysłach nie mamy ograniczeń, z reguły może to być każda płyta gumowa połączona z taśmą samoprzylepną jednostronnie klejącą, docięta na wymiar. Dzięki takiem rozwiązaniu montaż detali z gumy jest zdecydowanie szybszy i prostszy.

Płyta gumowa z podklejką

Guma z klejem to idealne rozwiązanie ułatwiające mocowanie i poprawiające właściwości użytkowe wyrobów z gumy. Taśma samoprzylepna zapewnia skuteczne klejenie do podłoża. Dzięki temu mata gumowa na blacie roboczym czy w szufladach lub na regałach nie będzie się przesuwać. Należy jednak zadbać o odpowiednie przygotowanie powierzchni przed montażem, aby zapewnić trwałe łączenie. Warstwa klejąca zabezpieczona jest folią, którą należy ściągnąć przed mocowaniem i przyłożyć na czyste pole.

Samoklejące podkładki gumowe

Taśmę samoprzylepną można łączyć z każdym rodzajem gumy (SBR, NBR, EPDM). Najczęściej takie udogodnienie ma zastosowanie dla mniejszych elementów typu samoklejące podkładki gumowe czy pasy gumowe samoprzylepne. W takim przypadku najpierw należy gumę połączyć z podkleją, a następnie wyciąć elementy na wymiar. Jest to rozwiązanie wymagające więcej pracy, czasu i kosztów związanych z materiałem co finalnie skutkuje wyższą cena gumy samoprzylepnej. Jednak guma z klejem warta jest swojej ceny choćby ze względu na łatwość montażu.

Guma samoprzylepna – gdzie kupić ?

Jako sklep internetowy nie mamy ograniczeń w oferowaniu naszych produktów. Zachęcamy do zakupów drogą mailową lub telefoniczną. Jeśli interesuje Ciebie guma z klejem lub elementy gumowe z podklejką skontaktuj się z nami w celu wyceny. Guma samoklejąca to produkt personalizowany i każdorazowo wyceniany według zapotrzebowania Klienta. Zapraszamy do zakupów: 780-090-280