26 lutego 2016

Gumowe chodniki elektroizolacyjne

Gumowe wykładziny dielektryczne

Chodniki dielektryczne wykorzystywane są w wielu zakładach jako płyty gumowe chroniące pracowników przed zagrożeniem. Są niezwykle popularne w przedsiębiorstwach elektroenergetycznych oraz wszędzie tam gdzie zachodzi ryzyko porażenia prądem. Gumowe chodniki elektroizolacyjne KLASA 2 produkowane są zgodnie z międzynarodową normą PN-IEC 61111:2002/A1:2004. Każdy chodnik przechodzi próbę napięciową z zastosowaniem napięcia przemiennego o wartości skutecznej 20kV. Protokół z przeprowadzonej próby dołączony jest do każdego chodnika. Protokół jest ważny 12 miesięcy. Chodnik dielektryczny jest dodatkowo odporny na kwasy i olej.
 

REALIZUJEMY ZAMÓWIENIA NA POJEDYNCZE WYKŁADZINY I CAŁE SERIE

Chodniki tniemy na wymiar

9RG2RL-MD550

Naszą ofertę kierujemy do osób, które:
 • poszukują produktów wysokiej jakości,
 • preferują krótkie terminy realizacji zamówień,
 • cenią terminowe dostawy,
 • oczekują dostawy towarów zgodnych z zamówieniem,
 • przywiązują uwagę do szerokiego wyboru produktów.
 

Specyfikacja techniczna chodnika elektroizolacyjnego:

Wysokość rolki: 1,22m Długość rolki: max 10m Grubość wykładziny: 5mm Barwa: szara Wartość wytrzymywanego napięcia: minimum 20kV
 
Co zyskujesz wybierając nasze chodniki dielektryczne:
 • chodnik o podwyższonej odporności na ,
* kwasy - badanie zgodnie z normą PN-IEC 61111 w H2SO4 23oC/8h * olej   - badanie zgodnie z normą PN-IEC 61111 w oleju nr 1 70oC/24h * niskie temperatury - badanie zgodnie z normą PN-IEC 61111 w -25oC/1h
 • chodnik, które bardzo łatwo utrzymać w czystości,
 • gwarancję długiego i bezproblemowego użytkowania płyt.
 
Wybierając współpracę z naszą firmą zyskujecie Państwo:
 • sprawdzone produkty,
 • najwyższa jakość cięcia,
 • krótkie terminy realizacji zamówień,
 • wsparcie techniczne poparte ponad 20 letnim doświadczeniem
 • indywidualne podejście do każdego zapytania.
Wykładziny tniemy na wymiar. Tolerancja cięcia płyt gumowych wynosi + /0- 10mm. Nie przyjmujemy zwrotów produktów ciętych na zamówienie.
 

Chodnik elektroizolacyjny / dielektryczny sprzedaż

Sprzedaż chodników prowadzimy na terenie całego kraju. Wszystkie chodniki możemy docinać na wymiar wskazany przez klienta. Wszystkie zamówienia realizowane są w centrali i dostarczane na adres wskazany w zamówieniu. Przed dostawą każda płyta gumowa przechodzi kontrolę jakościową, ilościową oraz próbę napięciową. Próba napięciowa kończy się nadaniem certyfikatu potwierdzającego właściwości chodnika. Certyfikat dołączany jest do paczki.
 
Gdzie kupić / jak zamówić chodnik elektroizolacyjny ? Aby złożyć zamówienie na chodnik wystarczy zadzwonić do naszej firmy i ustalić szczegóły dostawy oraz cenę produktu. Zamówienia można również wysyłać mailem. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt
 
Wykładzina płyta elektroizolacyjna regularne dostawy do: Warszawa, Śląsk, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Szczecin, Katowice, Łódź, Zabrze, Wolbrom, Gliwice, Goleniów, Poznań, Lublin, Bydgoszcz, Rzeszów, Wolbrom i innych miejsc w Polsce Sprawdź pozostałe wykładziny gumowe z naszej oferty:

Chodnik dielektryczny

Płyty gumowe elektoroizolacyjne w rolce #5mm docinamy na metry bieżące, dzięki czemu możemy zaproponować również krótsze odcinki. Chodnik dielektryczny ma właściwości antypoślizgowe z uwagi na ryflowaną powierzchnię, co zapewnia dodatkową ochronę przed poślizgnięciem.