Gumowe płytki podłogowe molet krążkowy

Nasza oferta rozszerza się o bardzo trwałe gumowe płytki podłogowe o wzorze moletowym wykonane z gumy naturalnej/syntetycznej bez dodatków PVC, plastyfikatorów i formaldehydu. Jest to materiał trwały, trudnościeralny o dużej trwałości na uszkodzenia mechaniczne wynikające z codziennego użytkowania. Zastosowanie wypukłego wzoru zapewnia zapewnia właściwości antypoślizgowe. Dysponujemy szeroką paletą kolorów: czarny, niebieski, ciemny i jasny szary, perłowy. Gumowe płytki podłogowe molet krążkowy dostępne są w rozmiarze #2,5 mm x 485mm x 485 mm.

 

                       Potrzebujesz gumowe płytki podłogowe metro w kolorze ? Zadzwoń: 780-090-280

W ciągłej sprzedaży posiadamy również całe rolki wykładziny gumowej metro 1200 mm x 10000 mm w kolorze czarnym, z której na zamówienie wycinamy mniejsze formaty.

Gumowe płytki podłogowe molet krążkowy – zalety:

Gumowe płytki podłogowe molet krążkowy to często wybierany rodzaj wykładzin gumowych. Przede wszystkim idealnie amortyzują jak również izolują podłogi, a także zapobiegają ślizganiu gwarantując najwyższy poziom bezpieczeństwa. Idealnie sprawdzają się w miejscach gdzie dochodzi do wycieków, gdyż woda zatrzymuje się pomiędzy wypukłymi pastylkami. Co więcej płytki gumowe są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Wybór spośród kilku kolorów pozwali na wyróżnienie wyłożonej powierzchni. Modułowe płytki gumowe są bardzo proste w  montażu.

gomowe płytki podłogowe molet

 

Gumowa płytka podłogowa – zastosowanie:

Gumowe płytki podłogowe molet krążkowy są powszechnie stosowane w miejscach o charakterze komercyjnym, publicznym oraz przemysłowym. Wykładzina gumowa molet sprawdza się do wykładania powierzchni w budynkach (garaż, siłownia) jak również posadzek na zewnątrz (tarasy, ogródki piwne). Ponadto materiał może służyć jako podłoga w windach (kolor szary), jak również jako wykładzina w pojazdach mechanicznych (głównie w samochodach dostawczych i busach) oraz amortyzator i izolator pod maszyny i urządzenia. Szeroka gama kolorów czyni ten produkt jeszcze bardziej atrakcyjnym i chętnie stosownym.

 

Płytki gumowe molet krążkowy – sprzedaż:

Zamówienia na gumowe płytki podłogowe molet krążkowy oraz całe rolki realizujemy na terenie wszystkich województw. Zapytania przyjmujemy telefonicznie, drogą mailową lub w siedzibie firmy. Towar dostarczamy za pomocą sprawdzonych firm kurierskich. Czas dostawy zazwyczaj nie przekracza 48h.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapytaj o pomoc konsultanta