Gumowe płytki podłogowe molet krążkowy

Nasza oferta rozszerza się o bardzo trwałe gumowe płytki podłogowe o wzorze moletowym wykonane z gumy naturalnej/syntetycznej bez dodatków PVC, plastyfikatorów i formaldehydu. Jest to materiał trwały, trudnościeralny o dużej trwałości na uszkodzenia mechaniczne wynikające z codziennego użytkowania. Zastosowanie wypukłego wzoru zapewnia zapewnia właściwości antypoślizgowe. Dysponujemy szeroką paletą kolorów: czarny, niebieski, ciemny i jasny szary, perłowy. Gumowe płytki podłogowe molet krążkowy dostępne są w rozmiarze #2,5 mm x 485mm x 485 mm.

 

                       Potrzebujesz gumowe płytki podłogowe metro w kolorze ? Zadzwoń: 780-090-280

W ciągłej sprzedaży posiadamy również całe rolki wykładziny gumowej metro 1200 mm x 10000 mm w kolorze czarnym, z której na zamówienie wycinamy mniejsze formaty.

Gumowe płytki podłogowe molet krążkowy – zalety:

Gumowe płytki podłogowe molet krążkowy to często wybierany rodzaj wykładzin gumowych. Przede wszystkim idealnie amortyzują jak również izolują podłogi, a także zapobiegają ślizganiu gwarantując najwyższy poziom bezpieczeństwa. Idealnie sprawdzają się w miejscach gdzie dochodzi do wycieków, gdyż woda zatrzymuje się pomiędzy wypukłymi pastylkami. Co więcej płytki gumowe są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Wybór spośród kilku kolorów pozwali na wyróżnienie wyłożonej powierzchni. Modułowe płytki gumowe są bardzo proste w  montażu.

gomowe płytki podłogowe molet

 

Gumowa płytka podłogowa – zastosowanie:

Gumowe płytki podłogowe molet krążkowy są powszechnie stosowane w miejscach o charakterze komercyjnym, publicznym oraz przemysłowym. Wykładzina gumowa molet sprawdza się do wykładania powierzchni w budynkach (garaż, siłownia) jak również posadzek na zewnątrz (tarasy, ogródki piwne). Ponadto materiał może służyć jako podłoga w windach (kolor szary), jak również jako wykładzina w pojazdach mechanicznych (głównie w samochodach dostawczych i busach) oraz amortyzator i izolator pod maszyny i urządzenia. Szeroka gama kolorów czyni ten produkt jeszcze bardziej atrakcyjnym i chętnie stosownym.

 

Płytki gumowe molet krążkowy – sprzedaż:

Zamówienia na gumowe płytki podłogowe molet krążkowy oraz całe rolki realizujemy na terenie wszystkich województw. Zapytania przyjmujemy telefonicznie, drogą mailową lub w siedzibie firmy. Towar dostarczamy za pomocą sprawdzonych firm kurierskich. Czas dostawy zazwyczaj nie przekracza 48h.

 

 

 

 

 

Zapytaj o pomoc konsultanta