Gumowe podkładki amortyzacyjne SBR, NBR

Nasza firma oferuje szeroki asortyment wyrobów gumowych. W ciągłej sprzedaży zapewniamy pełne nawoje płyt i wykładzin gumowych, a także guma cięta na wymiar Klienta. Najróżniejsze rozmiary, twardości, a nawet kolory umożliwiają dopasowanie produktu ściśle do potrzeb i projektowanego zastosowania. Oferowane gumowe podkładki amortyzacyjne cieszą się niesłabnącą popularnością z uwagi na wszechstronne zastosowanie materiału, z którego są wykonane. Nie bez znaczenia pozostaje fakt możliwości zakupu mniejszych i niestandardowych formatów – docięta guma na metry zdecydowanie minimalizujemy koszty zakupu i eliminujemy problem magazynowania pozostałości materiału.

                    Podkładki gumowe amortyzacyjne na wymiar Klienta. Zadzwoń i zapytaj tel.: 780 090 280

 

Gumowe podkładki amortyzacyjne – wybierz materiał:

Podkłady gumowe możemy ciąć na wymiar z szerokiego asortymentu dostępnych gum. Proponujemy pełen wachlarz płyt gumowych trudnościeralnych:

 1. Płyta gumowa SBR ogólnego użytku
 2. Płyta gumowa NBR olejoodporna
 3. Płyta gumowa EPDM odporna na warunki atmosferyczne

Płyty gumowe w rolkach dostępne są w formacie 1200mm x 10 000mm w przypadku grubości #1-20mm, następnie wyłącznie arkusze gumowe 1000mm x 1000mm przy grubościach 20-50mm.

oraz wykładzin gumowych:

 1. Wykładzina gumowa molet krążkowy w wersji SBR i NBR. Materiał trudnościeralny, o właściwościach antypoślizgowych dzięki wypukłym pastylkom na powierzchni.
 2. Wykładzina gumowa ryfel szeroki i wąski w wersji SBR i NBR. Materiał trudnościeralny, o właściwościach antypoślizgowych dzięki żłobionym w powierzchni rowkom.

Wykładziny gumowe w rolkach dostępne w formacie 1450mm x 10 000mm i grubościach: #3, 4, 5, 6, 8, 10mm.

gumowe podkładki amortyzujące gumowe podkładki amortyzującegumowe podkładki amortyzujące

Podkładki z gumy – charakterystyka:

 • znakomita absorbcja uderzeń, amortyzacja podłoża;
 • antypoślizgowa;
 • wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne;
 • odporność na ścieranie;
 • elastyczna;
 • twardość 65+/-5 st. ShA
 • zakres temperatur od -30 do 100 st. C.

 

Sprawdź zastosowanie podkładek z gumy:

Gumowe podkładki amortyzujące mają znaczącą rolę w równomiernym rozkładania obciążeń, co co sprawdza się przede wszystkim w budownictwie jak również motoryzacji, rolnictwie, elektryce i elektronice.

Z racji tego, że guma jest materiałem elastycznym to bardzo dobrze dopasowuje się do podłoża stanowiąc idealną izolację. Ponadto świetnie amortyzuje drgania czynników mechanicznych i wygłusza wibracje. Co więcej podkładki gumowe bardzo dobrze sprawdzają się jako ochrona przed ślizganiem czy zarysowaniem ostrymi przedmiotami.

Wyroby gumowe znakomicie znoszą intensywną eksploatację i działanie rozmaitych, często niekorzystnych czynników, na przykład mechanicznych czy pogodowych.

 

 

Zapytaj o pomoc konsultanta