Gumy Stomil Bydgoszcz

Nasza firma zapewnia bogaty wybór płyt i wykładzin gumowych podobnie jak Gumy Stomil Bydgoszcz. Natomiast swoją ofertę poszerzyliśmy o opcję cięcia gumy na wymiar Klienta i sprzedaż gumy na metry. Pozwala to na oszczędność pieniędzy i miejsca magazynowania. Realizujemy również zamówienia na uszczelki i pasy gumowe, a także dostarczamy sznury gumowe okrągłe i kwadratowe. Jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie, nawet jeśli jest to produkt z gumy o niestandardowych wymiarach.

                          Niestandardowe realizacje z płyt gumowych na wymiar. Zadzwoń i zapytaj tel 780 090 280

 

Gumy Stomil Bydgoszcz oraz asortyment Enimat :

Standardowo zapewniamy produkty z mieszanek gumy SBR (ogólnego użytku), NBR (olejoodporna) i EPDM (termoodporna) o twardości ok 65 +/- 5 ShA, w kolorze czarnym. Guma jest materiałem trudnościeralnym z możliwością dodatkowego wzmocnienia przekładkami z tkaniny (1-3 warstwy). W zależności od przeznaczenia należy dobrać odpowiedni rodzaj mieszanki:

  1. Płyta gumowa SBR ogólnego przeznaczenia, wykonana z kauczuku. Materiał jest trwały, a przy tym elastyczny przeznaczony do standardowych rozwiązań. Guma SBR idealnie sprawdza się w temperaturze -30 st.C do +70 st.C. w obojętnym środowisku (kontakt z wodą). Niestety ozon i warunki atmosferyczne działają destrukcyjnie na materiał.
  2. Płyta gumowa NBR olejoodporna produkowana na bazie kauczuku akrylonitrylowego zyskuje odporność na działanie olejów, benzyn i smarów. Jest idealnym rozwiązaniem w miejscach, gdzie może dochodzić do wycieków lub kontaktu z substancjami ropopochodnymi. Granica kruchości mieści się w zakresie temperatur: -30 st.C do +80 st.C.
  3. Płyta gumowa EPDM termoodporna, odporna na starzenie wykonana z kauczuku etylenowo-propylenowy przeznaczona do zastosowania zewnętrznego. Guma EPDM jest odporna na działanie promieni UV, starzenie atmosferyczne oraz ozon i wytrzymuje w temperaturze od – 40°C do 100°C

                                   Gumy Stomil Bydgoszcz Gumy Stomil Bydgoszcz

Guma cięta na wymiar:

Wszystkie gumy do grubości #20mm produkowane są w nawojach o szerokości 1,2m i długości 5 – 10m, powyżej #20mm dostępne są jedynie arkusze 1m x 1m. Zakres grubości obejmuje płyty #1mm – 50mm. Rolki z gumy docinamy na wymiar Klienta oferując maty i dywaniki gumowe, gumy na stoły warsztatowe, pasy gumowe i wiele innych niestandardowych produktów. Gumy Stomil Bydgoszcz niestety nie świadczą takich usług.

 

 

 

 

Zapytaj o pomoc konsultanta