Gumy z rowkami SBR i NBR

Oprócz gumy gładkiej w ofercie posiadamy płyty gumowe z wzorami. Jednym z popularniejszych wzorów jest ryfel. Gumy z rowkami produkowane są w rolkach o szerokości 1200mm i długości 10mb w zakresie grubości #3 – #10mm. Oczywiście w naszej ofercie dostępne są również maty gumowe ryflowane. Wszystkie gumy możemy dociąć do wskazanego przez Klienta formatu mieszczącego się w ramach standardowego nawoju. Od ręki gumy ryflowane dostępne są w kolorze czarnym, na zamówienie zapewniamy: szare, niebieskie, zielone czy czerwone.

 

gumy z rowkami

 

Ryflowane gumy na posadzki

Gumy we wzory są idealne jako podkłady antypoślizgowe, zabezpieczające przed upadkiem. Często są wykorzystywane jako maty lub dywaniki ochronne na podłogę lub izolacja posadzki. Dodatkowo ryflowane gumy na posadzki wykazują właściwości antypoślizgowe dzięki wypukłym paskom na powierzchni, zapewniając bezpieczeństwo ruchu. Zobacz również:

 

 

Guma w rowki sprzedaż

Posiadamy bogato zaopatrzone magazyny, dzięki czemu w większości oferujemy płyty gumowe ryflowane od ręki. W przypadku docinania formatu, realizacja ulega wydłużeniu o 1 dzień. Głównie prowadzimy sprzedaż internetowa płyt gumowych z dostawą na wskazany adres, wystarczy złożyć zamówienie mailowo lub telefonicznie a materiał dostarczany jest w przeciągu 72h.

 

Właściwości gumy ryflowanej

Gumy z rowkami produkowane są w 2 wersjach: SBR – ogólnego użytku oraz NBR – olejoodpornej. Ponadto mogą mieć ryfel ułożony wąsko – drobny ryfel lub szeroko. Głównym atutem jest trudnościeralny charakter zapewniający długotrwałą żywotność oraz elastyczność materiału dzięki czemu dopasowuje się do do podłoża. Ponadto warto podkreślić, że gumy są wodooszczelne i tłumią hałas.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapytaj o pomoc konsultanta