Jakie są grubości wykładzin gumowych ?

Nasza firma od wielu lat prowadzi sprzedaż wykładzin gumowych. Są to arkusze w zakresie grubości #3-10mm w wersji ogólnego użytku SBR i olejoodpornej NBR z możliwością wzmocnienia przekładką z tkaniny. Ponadto zapewniamy możliwości wyboru spośród 2 wzorów: molet krążkowy i ryfel oraz standardowych kolorów: czarny i szary. Z magazynu zapewniamy całe nawoje o szerokości 1,2-1,45m i długości 10mb. Na zamówienie docinamy mniejsze arkusze i maty oraz dywaniki gumowe na wymiar. Dużym zainteresowaniem cieszą się maty antypoślizgowe na wymiar.

grubości wykładzin gumowych

Zależnie od zastosowania polecamy różne grubości wykładzin gumowych. Na posadzkę czy do windy najczęściej jest wybierana #3mm w wersji SBR. W przypadku kontaktu ze smarami czy olejem jak ma to miejsce w garażu albo na hali produkcyjnej rekomendujemy wykładziny gumowe olejoodporne NBR. Ponadto możemy zaproponować niestandardowe kolory i wzmocnienie przekładkami z tkaniny.

Wykładzina gumowa Molet grubość 3mm, 4mm, 6mm

Grubości wykładzin gumowych molet krążkowy w zakresie #3-6mm to najczęstszy wybór. Wzór monet na powierzchni zabezpiecza przed upadkiem i jest z powodzeniem wykorzystywanym do zabezpieczenia posadzek zapewniając właściwości antypoślizgowe. Ponadto wybór spośród kilku kolorów gwarantuje estetyczne wykończenie pomieszczeń. Produkcja w rolkach o szerokości 1,45m i długości 10mb.

Wykładzina gumowa z RYFLEM grubość 3mm, 4mm, 6mm

Wykładziny ryflowane dostępne są w 2 wariantach: ryfel wąski i ryfel szeroki. Najpopularniejsze są wykładziny gumowe o grubości #3mm, #4mm i #6mm. Rowkowana powierzchnia wykładziny spełnia funkcję antypoślizgową oraz ułatwia odpływ wody dzięki czemu nie tworzą się kałuże. Produkcja w rolkach o szerokości 1,2m i długości 10mb.

Sprzedaż internetowa wykładzin gumowych na posadzki

Kluczem sprzedaży internetowej jest cena wykładzin gumowych oraz możliwość zakupu mniejszych ilości i niestandardowych formatów oraz duża dostępność materiału. O kosztach zakupu decyduje przede wszystkim grubość wykładzin gumowych, format i rodzaj mieszanki gumowej. Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem w celu wyceny.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapytaj o pomoc konsultanta