Kompozyt-Expo 16-17 października 2018

KOMPOZYT-EXPO to jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Serdecznie zapraszamy na najnowsze targi tworzyw kompozytowych.

 

Materiały kompozytowe na całym świecie określane są jako materiały przyszłości. Wiele przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej, budowlanej, zbrojeniowej, budowy maszyn i wydobywczej wiąże z nimi wielkie nadzieje. Krakowskie targi to bez wątpienia największa impreza w Polsce poświęcona tym materiałom.

 

 

Targi Kraków

 

Nowości branżowe

Tegoroczna impreza z pewnością dostarczy wielu ciekawych wiadomości na temat tej szybko rozwijającej się branży. Pośród 230 wystawców na pewno nie zabraknie nowatorskich propozycji i innowacji, które trwale mogą zmienić obraz tego rynku.

Organizator: Targi w Krakowie Sp. z o.o., Galicyjska 9, 31-586Kraków, Tel.:+48 12 644 59 32 Fax:+48 12 644 61 41

Organizacja tej imprezy z pewnością będzie stała na najwyższym poziomie. Zapewnia to organizator, który ma już 20 letnie doświadczenie. Podczas najnowszych targów będzie można nawiązać nowe kontakty biznesowe, zobaczyć prezentacje maszyn w cyklu produkcyjnym, i zaliczyć program seminaryjny.

Te targi tworzą doskonałe pole do współpracy dla biznesu i nauki. To miejsce spotkań dla ludzi, którzy na co dzień są związani z kompozytami oraz tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tymi materiałami.

 

Zapamiętaj tę datę 16-17. 10. 2018

 

 

 

Zapytaj o pomoc konsultanta