Kotary z plandeki PCV, PE (PP) – specjalistyczny materiał na plandeki

W naszej bogatej ofercie znajdują się kotary z plandeki PCV lub PE, które idealnie sprawdzają się jako tymczasowe, bądź też stałe odgrodzenie powierzchni. Doskonale sprawdzają się między innymi w magazynach, myjniach, halach produkcyjnych oraz innych wielkometrażowych pomieszczeniach. Są idealnym rozwiązaniem zarówno wewnątrz budynków jak i na zewnątrz. Kotary są wodoodporne oraz wytrzymałe na niskie temperatury – mogą być stosowane w temperaturach do – 35 st. C.

                      Kotary z plandeki PE (PP) oraz PCV szyte na wymiar. Zadzwoń i zapytaj tel 780 090 280.

 

Zobacz jaki materiał na plandeki przemysłowe

Plandeki kotarowe realizujemy w kilku wariantach. Najczęściej wykonywane są z tkaniny PE (PP) lub PCV oraz w wersji trudnopalnej. Szyjemy również kotary z plandeki z oknami – przeszyte folią przezroczystą. Ponadto zapewniamy bogaty wybór kolorów.

kotary z plandeki

 

Dowiedz się jaka różnica między plandeką PE a PCV:

Plandeka kotarowa PE (PP) 200 g/m2 jest wytrzymała, a przy tym niewiele waży co ułatwia mobilność kotary i jest kluczową zaletą podczas montażu wielkopowierzchniowych plandek. Takie plandeki produkowane są na wymiar.

Kotary z plandeki PCV powszechnie wykorzystywane są do rozwiązań zewnętrznych narażonych na silne porywy wiatru i zmienne warunki atmosferyczne. Z uwagi na gramaturę tkaniny plandeki kotarowe z PCV 650g/m2 są zdecydowanie bardziej trwałe w porównaniu z realizacjami z PE (PP) 200g/m2. Natomiast jeśli chodzi o wagę, są zdecydowanie cięższe, a co się z tym wiąże przy dużych rozmiarach mogą być uciążliwe w montażu. Niepodważalnym atutem kotary z plandeki PCV jest możliwość wgrzania okien oraz  wykonania wysokiej jakości nadruku laminowanego.

 

Plandeki PCV trudnopalne

W sprzedaży proponujemy również specjalistyczny materiał na plandeki z atestem trudnopalności. Został wykonany z tkaniny o grubości 650 g/m2 powlekanej PCV. Kotary trudnopalne produkowane są z przeznaczeniem do: spawalni, kopani, hut, stoczni i każdorazowo mają dołączany atest. Należy pamiętać, że materiał w bezpośrednim kontakcie z ogniem zapali się, ale zaraz po odcięciu źródła ognia samoistnie gaśnie.

 

 

Czy plandeka może być wykonana na wymiar?

Każdą kotarę wykonujemy na dokładny wymiar podany przez Klienta, co zapewnia idealne dopasowanie do planowanej aplikacji. Nieodłącznym elementem plandeki kotarowej są specjalne zapięcia – uchwyty kotarowe, trwale zakute w materiał. Dzięki nim plandeka po zamontowaniu na rurce lub lince celnej gładko przesuwa się niczym firanka. Oczka kotarowe wykonane są ze stali ocynkowanej o średnicy otworu fi 40mm.

 

oczko kotarowe          kotary z plandeki

 

 

 

Gdzie kupić plandekę na wymiar

Wystarczy do nas zadzwonić lub przesłać zapytanie mailem. Zajmujemy się realizacją zamówień na terenie całego kraju, a nasze produkty wysyłamy tylko sprawdzonymi firmami kurierskimi. Nie wiesz jaki materiał na plandeki będzie najlepszy dla ciebie, jak zamówić plandekę na wymiar, jaka jest cena plandeki, bądź jakie moga być wymiary plandeki. Zadzwoń – z chęcią odpowiemy na każde pytanie.