Kotary z plandeki – materiał PE (PP), PCV

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo kotary z plandeki, które idealnie sprawdzają się jako tymczasowe jak również stałe odgrodzenie powierzchni w magazynach, myjniach, halach produkcyjnych oraz innych wielkometrażowych pomieszczeniach. Jest to idealne rozwiązanie zarówno wewnątrz budynków jak i na zewnątrz. Kotary są wodoodporne oraz wytrzymałe na niskie temperatury – mogą być stosowane w temperaturach do – 35 st. C.

                      Kotary z plandeki PE (PP) oraz PCV szyte na wymiar. Zadzwoń i zapytaj tel 780 090 280.

 

Zobacz z jakich materiałów robione są kotary przemysłowe

Plandeki kotarowe realizujemy w kilku wariantach. Najczęściej wykonywane są z tkaniny PE (PP) lub PCV oraz w wersji trudnopalnej. Szyjemy również kotary z plandeki z oknami – przeszyte folią przezroczystą. Ponadto zapewniamy bogaty wybór kolorów.

kotary z plandeki

Plandeka kotarowa PE (PP) 200 g/m2 jest wytrzymała, a przy tym niewiele waży co ułatwia mobilność kotary i jest kluczową zaletą podczas montażu wielkopowierzchniowych plandek.

Kotary z plandeki PCV powszechnie wykorzystywane są do rozwiązań zewnętrznych narażonych na silne porywy wiatru i zmienne warunki atmosferyczne. Z uwagi na gramaturę tkaniny plandeki kotarowe z PCV 650g/m2 są zdecydowanie bardziej trwałe w porównaniu z realizacjami z PE (PP) 200g/m2 natomiast zdecydowanie cięższe, a co się z tym wiąże przy dużych rozmiarach mogą być uciążliwe w montażu. Niepodważalnym atutem kotary z plandeki PCV jest możliwość wgrzania okien oraz  wykonania wysokiej jakości nadruku laminowanego.

W sprzedaży proponujemy również specjalistyczne kotary z atestem trudnopalności. Są wykonane z materiału o grubości 650 g/m2 powlekanego PCV. Kotary trudnopalne produkowane są z przeznaczeniem do: spawalni, kopani, hut, stoczni i każdorazowo mają dołączany atest.

 

 

Każdą kotarę wykonujemy na dokładny wymiar podany przez Klienta, co zapewnia idealne dopasowanie do planowanej aplikacji. Nieodłącznym elementem plandeki kotarowej są specjalne zapięcia – uchwyty kotarowe, trwale zakute w materiał. Dzięki nim plandeka po zamontowaniu na rurce lub lince celnej gładko przesuwa się niczym firanka. Oczka kotarowe wykonane są ze stali ocynkowanej o średnicy otworu fi 40mm.

 

oczko kotarowe          kotary z plandeki

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapytaj o pomoc konsultanta