Kotary z plandeki – materiał PE (PP), PCV

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo kotary z plandeki, które idealnie sprawdzają się jako tymczasowe jak również stałe odgrodzenie powierzchni w magazynach, myjniach, halach produkcyjnych oraz innych wielkometrażowych pomieszczeniach. Jest to idealne rozwiązanie zarówno wewnątrz budynków jak i na zewnątrz. Kotary są wodoodporne oraz wytrzymałe na niskie temperatury – mogą być stosowane w temperaturach do – 35 st. C.

                      Kotary z plandeki PE (PP) oraz PCV szyte na wymiar. Zadzwoń i zapytaj tel 780 090 280.

 

Zobacz z jakich materiałów robione są kotary przemysłowe

Plandeki kotarowe realizujemy w kilku wariantach. Najczęściej wykonywane są z tkaniny PE (PP) lub PCV oraz w wersji trudnopalnej. Szyjemy również kotary z plandeki z oknami – przeszyte folią przezroczystą. Ponadto zapewniamy bogaty wybór kolorów.

kotary z plandeki

Plandeka kotarowa PE (PP) 200 g/m2 jest wytrzymała, a przy tym niewiele waży co ułatwia mobilność kotary i jest kluczową zaletą podczas montażu wielkopowierzchniowych plandek.

Kotary z plandeki PCV powszechnie wykorzystywane są do rozwiązań zewnętrznych narażonych na silne porywy wiatru i zmienne warunki atmosferyczne. Z uwagi na gramaturę tkaniny plandeki kotarowe z PCV 650g/m2 są zdecydowanie bardziej trwałe w porównaniu z realizacjami z PE (PP) 200g/m2 natomiast zdecydowanie cięższe, a co się z tym wiąże przy dużych rozmiarach mogą być uciążliwe w montażu. Niepodważalnym atutem kotary z plandeki PCV jest możliwość wgrzania okien oraz  wykonania wysokiej jakości nadruku laminowanego.

W sprzedaży proponujemy również specjalistyczne kotary z atestem trudnopalności. Są wykonane z materiału o grubości 650 g/m2 powlekanego PCV. Kotary trudnopalne produkowane są z przeznaczeniem do: spawalni, kopani, hut, stoczni i każdorazowo mają dołączany atest. Należy pamiętać, że materiał w bezpośrednim kontakcie z ogniem zapali się, ale zaraz po odcięciu źródła ognia samoistnie gaśnie.

 

 

Każdą kotarę wykonujemy na dokładny wymiar podany przez Klienta, co zapewnia idealne dopasowanie do planowanej aplikacji. Nieodłącznym elementem plandeki kotarowej są specjalne zapięcia – uchwyty kotarowe, trwale zakute w materiał. Dzięki nim plandeka po zamontowaniu na rurce lub lince celnej gładko przesuwa się niczym firanka. Oczka kotarowe wykonane są ze stali ocynkowanej o średnicy otworu fi 40mm.

 

oczko kotarowe          kotary z plandeki

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zapytaj o pomoc konsultanta