Listwy poliamidowe PA 6

Poliamid cieszy się ogromną popularnością. Jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych materiałów konstrukcyjnych wykorzystywanych w przemyśle ze względu na swoje uniwersalne właściwości, konkurencyjną cenę oraz bogatą dostępność półfabrykatów. W stałej sprzedaży posiadamy szeroki wybór płyt, wałków prętów i tulei wykonanych z poliamidu wytłaczanego (PA 6) lub odlewanego (PA 6 G). Dużym zainteresowaniem cieszą się listwy poliamidowe PA 6 na wymiar. Wykonujemy je poprzez cięcie płyt poliamidowych. Dostępne są w kolorze naturalnym – kość słoniowa i czarnym.

 

                         Listwy poliamidowe PA 6 cięte z płyty. Sprawdź możliwości wymiarowe: tel 780 090 280.

 

Listwy poliamidowe PA 6 właściwości tworzywa :

Płaskowniki z poliamidu są powszechnie stosowane gdyż mają bardzo dobre właściwości mechaniczne i znakomitą wytrzymałość zmęczeniową materiału oraz  zdolność tłumienia drgań zapewniając cichą pracę. Ponadto poliamid jest często wybierany na listwy z uwagi na wysoką sztywność i twardość materiału oraz łatwość obróbki, co znacznie upraszcza precyzyjne cięcie. Co więcej, listwy poliamidowe PA 6 są odporne na ścieranie. Niestety poliamid absorbuje wodę dlatego ma niską stabilność wymiarową w wilgotnym środowisku.

                                cięte płyty z poliamidu listwy z poliamidu PA 6

 

Ponadto płaskowniki wykonane z poliamidu modyfikowanego nabierają dodatkowych właściwości, np. PA 6z MoS2 w kolorze czarnym dzięki dodatkowi środka smarnego ma lepsze właściwości ślizgowe i odporność na ścieranie. Z kolei wykorzystując PA 6 GF 30 dzięki domieszce włókna szklanego zwiększa się wytrzymałość mechaniczną i sztywność i stabilność wymiarowa.

Formatki poliamidowe na wymiar :

W naszej ofercie umożliwiamy cięcie płyt poliamidowych, co pozwala zrealizować listwy poliamidowe PA 6 na dokładny wymiar Klienta. Ta opcja cieszy się dużym zainteresowaniem, gdyż umożliwia  zakup materiału w ilości zgodnej z zapotrzebowaniem niwelując problem magazynowania zbędnych odpadów. Ponadto zmniejsza koszty zakupu i transportu. Płaskowniki z poliamidu mogą być długie maksymalnie na 3m –  tak jak wymiar największej płyty poliamidowe, w standardzie nie przekraczają 2m.

Zamówienia można składać telefonicznie oraz mailowo. Wszystkie produkty wysyłamy za pomocą sprawdzonych firm przewozowych na wskazany przez Klienta adres. Realizacja zwyczajowo nie przekracza 72h.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zapytaj o pomoc konsultanta