Listwy poliamidowe PA 6

Poliamid cieszy się ogromną popularnością. Jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych materiałów konstrukcyjnych wykorzystywanych w przemyśle ze względu na swoje uniwersalne właściwości, konkurencyjną cenę oraz bogatą dostępność półfabrykatów. W stałej sprzedaży posiadamy szeroki wybór płyt, wałków prętów i tulei wykonanych z poliamidu wytłaczanego (PA 6) lub odlewanego (PA 6 G). Dużym zainteresowaniem cieszą się listwy poliamidowe PA 6 na wymiar. Wykonujemy je poprzez cięcie płyt poliamidowych. Dostępne są w kolorze naturalnym – kość słoniowa i czarnym.

 

                         Listwy poliamidowe PA 6 cięte z płyty. Sprawdź możliwości wymiarowe: tel 780 090 280.

 

Listwy poliamidowe PA 6 właściwości tworzywa :

Płaskowniki z poliamidu są powszechnie stosowane gdyż mają bardzo dobre właściwości mechaniczne i znakomitą wytrzymałość zmęczeniową materiału oraz  zdolność tłumienia drgań zapewniając cichą pracę. Ponadto poliamid jest często wybierany na listwy z uwagi na wysoką sztywność i twardość materiału oraz łatwość obróbki, co znacznie upraszcza precyzyjne cięcie. Co więcej, listwy poliamidowe PA 6 są odporne na ścieranie. Niestety poliamid absorbuje wodę dlatego ma niską stabilność wymiarową w wilgotnym środowisku.

                                cięte płyty z poliamidu listwy z poliamidu PA 6

 

Ponadto płaskowniki wykonane z poliamidu modyfikowanego nabierają dodatkowych właściwości, np. PA 6z MoS2 w kolorze czarnym dzięki dodatkowi środka smarnego ma lepsze właściwości ślizgowe i odporność na ścieranie. Z kolei wykorzystując PA 6 GF 30 dzięki domieszce włókna szklanego zwiększa się wytrzymałość mechaniczną i sztywność i stabilność wymiarowa.

Formatki poliamidowe na wymiar :

W naszej ofercie umożliwiamy cięcie płyt poliamidowych, co pozwala zrealizować listwy poliamidowe PA 6 na dokładny wymiar Klienta. Ta opcja cieszy się dużym zainteresowaniem, gdyż umożliwia  zakup materiału w ilości zgodnej z zapotrzebowaniem niwelując problem magazynowania zbędnych odpadów. Ponadto zmniejsza koszty zakupu i transportu. Płaskowniki z poliamidu mogą być długie maksymalnie na 3m –  tak jak wymiar największej płyty poliamidowe, w standardzie nie przekraczają 2m.

Zamówienia można składać telefonicznie oraz mailowo. Wszystkie produkty wysyłamy za pomocą sprawdzonych firm przewozowych na wskazany przez Klienta adres. Realizacja zwyczajowo nie przekracza 72h.

 

W naszej ofercie również inne tworzywa konstrukcyjne.

Listwy poliamidowe

Docięcie listw z całych arkuszy jest zabiegiem bardzo prostym, stąd też realizacja nie przekracza 24h. Oferujemy listwy poliamidowe  w kolorze białym, czarnym, żółtym, czerwonym i zielonym. Ponadto zapewniamy szeroki wybór grubości. Wszystkie formatki wykonane na wymiar wyceniamy na indywidualne zapytanie- zadzwoń 780-090-280 i sprawdź.

 

 

 

 

Zapytaj o pomoc konsultanta