Mata antystatyczna na stół roboczy

Oferujemy Państwu różnego rodzaju maty ESD na stół chroniące przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Mata antystatyczna na stół dostępna jest w standardowym wymiarze 600 mm x 1200 mm jak również w całych rolkach z możliwością zakupu na metry bieżące.

 

                                         Maty antystatyczne ESD na stół – szeroki wybór. Zadzwoń: 780-090-280

Mata antystatyczna przeznaczona jest do ochrony pracowników i elementów elektrycznych przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Skutecznie zabezpiecza powierzchnie stołów roboczych w przemyśle elektronicznym lub w każdym innym, które wymaga ochrony ESD dla produktów i pracowników. Aby wzmocnić antystatyczne właściwości maty warto skorzystać z przewodu uziemiającego. Dlatego każdy produkt ESD zaopatrzony jest w 10 mm zatrzask umożliwiający jego podłączenie. Dostępne są akcesoria takie jak: opaska nadgarstkowa, przewód spiralny, wspólny przewód uziemiający, wtyczka dostępne są na zapytanie.

 

mata antystatyczna na stół

Mata antystatyczna na stół roboczy – charakterystyka:

Oferowane przez nas maty antystatyczne na blat roboczy spełniają wymogi normy IEC 61340-5-1 w zakresie rezystancji. Rzeczywista rezystancja wynosi: 1 x 10*7 Ω – 1 x 10*9 Ω. Dopuszczalny zakres temperatury pracy mieści się w zakresie: -28 st. C do +70 st. C. Mata antystatyczna na stół przeznaczona jest do stosowania w suchym środowisku pracy, gdyż górna powierzchnia zapewnia ograniczoną odporność na wodę, oleje i substancje chemiczne stosowane w przemyśle. Płyta antystatyczna na stół jest dostępna w kolorze szarym i niebieskim, o lekko kamyczkowej powierzchni.

 

 

Podkładki antystatyczne na stół – rodzaje :

Mata antystatyczna trzywarstwowa na stół warsztatowy
Produkt składa się z 3 warstw: winylowa lita powierzchnia górna, przewodząca warstwa środkowa i podłoże piankowe z PCV.

Mata antystatyczna winylowa na blat roboczy
Produkt o wysokiej trwałości i litej homogenicznej powierzchni PCV z wbudowaną warstwą rozpraszającą.

mata antystatyczna

W naszym asortymencie posiadamy również gumowe maty antystatyczne na stół wykonane z czarnej gumy o gładkiej powierzchni, łatwej w utrzymaniu czystości. Produkt jest zgodny z normą IEC 61340-4-1 w zakresie rezystancji. Rezystancja powierzchniowa wynosi: 1 x 10*3 Ω – 1 x 10*5 Ω. Temperatura pracy mieści się w zakresie -30 st. C do + 70 st. C.

 

Jeśli szukasz maty antystatycznej dopasowanej do Twoich potrzeb
Skontaktuj się z doradcą technicznym
nr tel.: 780-090-280

 

 

 

 

 

Zapytaj o pomoc konsultanta