Mata gumowa na podłogę

Płyty gumowe są szeroko stosowane jako materiał izolacyjny czy zabezpieczający posadzkę. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów w naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktu takiego jak maty podłogowe . Zapewniamy lite gumy na podłogę w szerokim wyborze grubości i kolorów. Jednak największą dostępność zapewniamy w standardzie: czarna guma SBR bez zbrojenia w nawojach o szerokości 1,2m i długości 5 lub 10mb. W naszej ofercie dostępna jest zarówno mata gumowa na podłogę w rolce jak i mata podłogowa docięta na wskazany wymiar.

mata gumowa na podłogę

Guma na podłogę asortyment

Możemy zaproponować gumę SBR – ogólnego użytku oraz NBR – olejoodporną zarówno w wersji gładkiej i antypoślizgowej (molet i ryfel). Z całych rolek o szerokości 1,2m docinamy maty podłogowe na wymiar Klienta. Oferujemy szeroki wybór grubości płyt od #2mm do #50mm z możliwością wzmocnienia przekładką z tkaniny.

Mata gumowa na podłogę jest bardzo chętnie wybierana z uwagi na elastyczność materiału i łatwość dopasowania do podłoża. Ponadto bardzo dobrze chroni przed zabrudzeniem i jest w 100% wodoszczelna. W przypadku wykładziny gumowej o wzorze ryfel lub metro spełnia dodatkową funkcję zapewniającą bezpieczeństwo ruchu, gdyż zmniejsza ryzyko poślizgnięcia.

Mata podłogowa na wymiar

Dużym zainteresowaniem cieszą się produkty gumowe na indywidualny wymiar. Docinając formaty wedle życzenia Klienta jesteśmy w stanie zapewnić maty podłogowe dopasowane pod konkretny wymiar posadzki. Najchętniej wybierane są płyty o grubości #3 – 5 mm lub podkłady gumowe #10-20mm.

Guma na podłogę sprzedaż

Mata gumowa na podłogę dostępna jest od ręki w całych rolkach, maty podłogowe na wymiar wykonujemy w ciągu 2-3 dni. Cena gumy na podłogę zależy od grubości płyty, ewentualnego cięcia czy ilości sztuk. W przypadku niestandardowych formatów wyceny dokonujemy na indywidualne zapytanie. Zachęcamy do kontaktu pod nr tel. 780-090-280.

 

 

 

Zapytaj o pomoc konsultanta