Mata gumowa gładka i antypoślizgowa

Rozważając odpowiedni produkt do zabezpieczenia powierzchni, który dobrze przylega do podłoża i jest elastyczny, niezmiennie polecamy maty gumowe. Szeroki wybór formatów i grubości pozwala na idealne dopasowanie arkusza pod wymiar. Mata gumowa jest w 100% wodoodporna i może być wykorzystywana w zakresie temperaturowym od -30 do +80 st.C. Arkusze gumowe oferujemy w kolorze czarnym i twardości 65 +/5 ShA. Ponadto oferujemy maty gumowe gładkie i maty gumowe antypoślizgowe.

mata gumowa

 

Mata gumowa na wymiar

Każda mata gumowa jest docinana z rolki. Nawoje gumy mają maksymalną szerokość w granicach 1,2m – 1,45m i długość 5-10mb, dostępne w zakresie grubości #3-50mm. W ramach wymiaru płyt docinamy dowolne formatki oraz pasy gumowe. Dzięki temu możemy zaproponować produkt idealnie zgodny z zapotrzebowanie. Ponadto zapewniamy arkusze gumowe SBR i NBR o powierzchni gładkiej oraz we wzory: ryfel i molet. Maty gumowe na wymiar oferujemy w kolorze czarnym, przy większej produkcji możemy zaproponować również maty gumowe kolorowe. Z uwagi, że jest to produkt spersonalizowany wycena jest przygotowywana na zapytanie.

Rodzaje mat gumowych

Maty gumowe rozróżniamy według mieszanki gumowej z jakiej są wykonane: SBR- ogólnego użytku i NBR- olejoodporna oraz rodzaju powierzchni: gładka i antypoślizgowa.

Zwyczajowo oferujemy maty gumowe SBR, a NBR tylko do zastosowań, gdzie występuje kontakt z substancjami ropopochodnymi, np. do garażu czy hali przemysłowej.

Maty z gumy gładkiej są najczęściej wybierany jako zabezpieczenia stołów roboczych lub mata pod maszyny. Z kolei maty antypoślizgowe cieszą się dużym powodzeniem jako dywaniki czy chodniki chroniąc przed upadkiem. W sprzedaży posiadamy dwa wzory: maty z gumy z kółeczkami, maty z gumy rowkowanej.

Cena i sprzedaż mat gumowych

Cena maty gumowej zależy głównie od rodzaju mieszanki gumowej, grubości i formatu arkusza oraz ilości zakupowanych sztuk. Im grubszy arkusz tym koszt zakupu jest wyższy. Warto mieć również na uwadze, że wszelkie niestandardowe właściwości typu odporność na podwyższona temperaturę, zbrojenie materiału czy dopuszczenie do kontaktu z żywnością wpływają na wyższą cenę lub są obwarowane minimum zakupowym.

Mata gumowa jak zamówić

Sprzedaż odbywa się przez internet lub można składać zamówienia telefonicznie. Gotowa mata gumowa jest dostarczana kurierem na wskazany adres.

 

 

 

 

Zapytaj o pomoc konsultanta