Mata gumowa perforowana

Pragniemy poinformować, że nasza oferta poszerzyła się o nowe artykuły gumowe. Chcemy Państwu zaproponować chodniki, wycieraczki i maty gumowe o perforowanej powierzchni. Prezentowana mata gumowa antypoślizgowa ażurowa jest bardzo trwała i doskonale sprawdza się nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Jej wypukła struktura usuwa zanieczyszczenia i brud z obuwia, a otwory w macie zapobiegają gromadzeniu się wody. Gumowa mata perforowana standardowo jest dostępna w kolorze czarnym w 2 wersjach strukturalnych: plaster miodu oraz ośmiokąt.  
                          Interesuje Cię mata lub wycieraczka gumowa perforowana ażurowa ? Zadzwoń: 780-090-280
mata gumowa perforowana

Gumowa mata perforowana – specyfikacja techniczna:

Wycieraczka gumowa z otworami przelotowymi standardowo ma grubość # 23 mm lub opcjonalnie # 17 mm. Posiadamy w ciągłej sprzedaży kilka formatów (tabela). Nie mniej możliwe jest pokrycie większych obszarów, gdyż do kompletu mat dołączane są złączki stabilizujące całą powierzchnię.

WordPress Data Table Plugin

  Gumowa mata z otworami drenującymi występuje również w formie kwadratowych modułów zakładkowych grubości # 18 mm i rozmiarze 910mm x 910mm, montowana na zasadzie puzzli. Na zapytanie dostępna jest również mata gumowa z otworami przelotowymi w całej rolce o grubości # 13mm x 1000 mm x 9300 mm. mata gumowa z otworami Chodniki gumowe ażurowe mogą być wykonane z gumy ogólnego użytku (SBR) jak również olejodpornej (NBR). Materiał ma szeroki zakres tolerancji termicznej, sprawdza się w zakresie temperatur: -20°C do +160°C. Jest bardzo odporny na warunki pogodowe - zdaje egzamin na zewnątrz podczas przymrozku i śniegu jak również jest odporny na promienie UV.  

Chodniki gumowe z otworami przelotowymi- zastosowanie:

Gumowa mata perforowana idealnie sprawdza się jako wycieraczka zewnętrzna lub wewnętrzna na indywidualny użytek jak również we wszystkich sektorach przemysłowych i terenach narciarskich. Mata gumowa antypoślizgowa z otworami oprócz zapewnienia bezpieczeństwa, skutecznie usuwa brud ze spodów obuwia oraz odprowadza wodę. Chodniki gumowe ażurowe najczęściej są stosowane jako gumowe maty podłogowe na stanowiska pracy, szczególnie w strefach kuchenno-barowych. Eliminują bezpośredni kontakt z posadzką i zapobiegają poślizgowi- zgodne z normą EN 13552. Wycieraczka gumowa z otworami pozwala na swobodny odpływ cieczy, dzięki czemu woda nie gromadzi się na powierzchni , co mogłoby być przyczyną upadku podczas pracy.   Sprawdź nasz asortyment wykładzin gumowych: Ogólnego przeznaczenia Olejoodporna Odporna na warunki atmosferyczne Ryflowane Do warsztatu – serwisu Do windy Chodniki elektroizolacyjne