Formatki, pasy i arkusze gumowe na zamówienie – mata gumowa z rolki

Podkłady gumowe cieszą się bardzo dużą popularnością nie tylko w przemyśle, ale również w codziennym użytkowaniu. Wynika to z charakteru materiału, który jest trudnościeralny i wytrzymały, a przy tym bardzo elastyczny i korzystny cenowo. Ponadto guma w płytach bardzo dobrze sprawdza się w aplikacjach zewnętrznych, pod gołym niebem. Oferujemy zarówno płyty gumowe jak również wycięte maty gumowe z rolki. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu produkt ściśle dopasowany wymiarowo. Jedynym ograniczeniem może być wymiar rolki: 1,2 m x 10 mb.

                 Mata gumowa docięte z rolki pod wymiar –  formaty niestandardowe. Sprawdź tel.:780 090 280.

 

Maty gumowe cięte z rolki – specyfikacja techniczna:

W swojej ofercie posiadamy bogaty wybór grubości płyt oraz rodzajów gum, z których wycinamy maty gumowe przemysłowe. Dla bardziej wymagających aplikacji, pracujących pod dużym obciążeniem polecamy maty z gumy zbrojonej – wzmocnionej przekładką z tkaniny. W ofercie:

  • grubość płyty: 3, 5 ,6, 8, 10, 12, 15, 20, 30, 40 i 50mm;
  • szerokość rolki: 1,2m;
  • kolor: czarny;
  • twardość gumy: standardowo 65 +/- 5°ShA (40°ShA do 85°ShA);
  • max długość rolki: od 5 m do 10 m;
  • temp. kruchości: od – 30°C do 70°C;
  • wzmocnienie: zbrojenie przekładkami z tkaniny.

maty gumowe z rolki

 

Jakie są rodzaje przemysłowych mat gumowych:

Najczęściej wybierana jest płyta gumowa SBR ogólnego zastosowania. Idealnie sprawdza się w tradycyjnym użytkowaniu, np. jako mata gumowa na blaty robocze, dywaniki gumowe pod maszyny. Bardzo dobrze zabezpiecza powierzchnię roboczą i amortyzuje posadzkę, a przy tym tłumi hałas. Aby zapewnić właściwości antypoślizgowe polecamy maty gumowe z rolki wykładziny metro (pastylki) lub ryfel (paski).

W przypadku pracy w otoczeniu smarów, olejów czy benzyny proponujemy maty gumowe z rolki NBR – guma olejoodporna, która zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed degradacją pod wpływem wymienionych substancji. Dlatego materiał przede wszystkim znalazł zastosowanie jako podkłady w warsztatach samochodowych, również dostępny w formie wykładziny antypoślizgowej typu metro lub ryfel.

Dla rozwiązań zewnętrznych proponujemy maty z gumy EPDM, która jest odporna na ozon i mróz. Jako guma termoodporna jest powszechnie stosowana w rozwiązaniach pod gołym niebem, gdyż posiada zwiększoną wytrzymałość na warunki atmosferyczne oraz temperaturę: -40 st.C do +100 st.C. Idealnie sprawdzają się jako dywaniki gumowe na lodowisko.

Oferujemy również maty gumowe specjalistyczne wykonane z gumy spożywczej, trudnopalnej oraz dywaniki elektoroizolacyjne.

 

 

Guma na metry kwadratowe

Prowadzimy sprzedaż według trzech różnych metod, które są zależne od rodzaju zapytania ofertowego.

Sprzedaż gumy na metry bieżące – według konkretnego zapotrzebowania, kalkulujemy długość pasów gumowych oraz ich szerokość.

Sprzedaż gumy na metry kwadratowe – do wyceny przyjmujemy powierzchnie liczoną pod konkretną ilość arkusz gumy m² lub kilka arkuszy zależnie od formatu.

Sprzedaż wyrobów gumowych nietypowych – pod konkretne zapytanie, wycena sporządzona jest według indywidualnych specyfikacji.

 

 

 

 

Zapytaj o pomoc konsultanta