Młoty z tworzywa sztucznego – Poliamidu

Na zlecenie naszego klienta ze Szwecji realizowaliśmy dostawę młotków wykonanych z tworzywa konstrukcyjnego. Obróbka została wykonana z TcS czarnego PA6 G. Materiał został dobrany w kontekście wymagań postawionych przez zleceniodawcę.

Młoty z tworzywa sztucznego TcSobuch-z-poliamidu-plastiku

Zakres realizacji zadania:

  • ilość - 6szt
  • czas realizacji -  10 dni
  • materiał obucha - TcS PA6 G z dwusiarczkiem molibdenu
  • rozmiar obucha - fi170mm L160mm
  • materiał trzonka nr 1 -TcS PA6 G z dwusiarczkiem molibdenu
  • materiał trzonka nr 2 - PE1000 naturalny
  • długość trzonków - L420mm

Do produkcji obuchów został wybrany poliamid z dodatkiem dwusiarczku molibdenu z symbolem MOs2, który jest bardziej odporny na ścieranie niż poliamid tradycyjny.

mlotek-z-tworzywa-sztucznego

Obróbka tworzyw sztucznych

Obuchy były cięte z wałka fi170 i obrabiane, należało zebrać naddatek 2-3mm oraz rozwiercić otwór na długości L120. W otworze specjalną narzynką został wykonany gwint 1". Wałki L540 również zostały nagwintowane na odcinku L120 i wkręcone w obuch. Dzięki takiemu procesowi produkcji młoty zostały wykonane na czas w jakości gwarantującej niezawodność.

 

 

Tworzywo do obróbki - poliamid, ertalon, tarnamid, boramid, tecast, tecamid

Poliamid to najbardziej popularne tworzywa konstrukcyjne. Na rynku możemy spotkać go pod różnymi innymi nazwami handlowymi, które wymienione są wyżej. Ten materiał jest stosunkowo prosty w toczeniu, frezowaniu lub obtaczaniu- obróbka poliamidu czytaj dalej.

Młoty z tworzywa sztucznego - dostawa

Wszystkie młoty zostały dostarczone do Szwecji na adres wskazany przez klienta. Dostawę zrealizowała firma spedycyjna. Czas dostawy wyniósł 3 dni. Paczka do wysyłki została zapakowana na wcześniej przygotowaną paletę dzięki czemu przesyłany towar został odpowiednio zabezpieczony.

Detale gotowe z poliamidu, poliacetalu, polietylenu, PET, PEEK, PTFE

Dostarczamy elementy wykonane w technologi obróbki skrawaniem CNC na terenie całego kraju i Europy. Wykonujemy zlecenia na pojedyncze elementy jak i na całe serie produktów. Wyznacza nas wysoka jakość i powtarzalność detali.

Zapytaj o pomoc konsultanta