Okna foliowe na taras – plandeka na każdy wymiar

Plandeka na taras to skuteczne zabezpieczenie przed wiatrem, deszczem i śniegiem. Pozwala wydzielić przestrzeń gwarantując przy tym komfort użytkowania nawet w niepogodę. Okna foliowe na taras to ścianki z folią przezroczystą i obramówką w dowolnie wybranym kolorze. Głównym atutem takiego rozwiązania jest dobra widoczność, szczelność, lekkość materiału, a przede wszystkim brak ryzyka stłuczenia. Co więcej, plandeki z oknem mogą stanowić zabezpieczenie sezonowe lub całoroczne, a ich demontaż jest niezwykle prosty. Oferujemy plandeki na każdy wymiar – dopasowane do rozmiaru altany i spersonalizowane pod Klienta.

okna foliowe na taras

Czym zasłonić okna w altanie ?

Przezroczysta folia na taras jest to powszechne i bardzo popularne rozwiązanie do zabezpieczenia altany. W porównaniu do tradycyjnego okna plandeka z folią przezroczystą jest elastyczna i wytrzymała, a do tego lekka i zapewnia podobną widoczność. Jest to idealna alternatywa gwarantująca estetyczny wygląd i skuteczną ochronę. Ścianki z plandeki z oknem to sprawdzone rozwiązanie zabezpieczenia do altany.

Plandeki na altanę na wymiar

Okna foliowe na taras wykonywane są na wymiar Klienta co zostawia dowolność w wyborze czy zabezpieczyć całe ściany czy tylko od wysokości okien. Kolor obramówki, rozmieszczenie oczek i usytuowanie okien również pozostawiamy do decyzji zamawiającego. Dodatkowo wykonujemy wycięcia na belki czy rynnę oraz montaż drzwi na suwak i kieszenie na rurkę. Jedynym ograniczeniem technicznym jest szerokość ofolii przezroczystej, która w jednym pasie nie przekracza 1,74m, ale długość nie ma ograniczenia. Minimalna szerokość obramówki to 7-10cm, najlepiej aby była równa wymiarowi belki.

Ile kosztuje plandeka na altanę ?

Cena plandeki na taras zależnie od indywidualnych ustaleń może się różnic. Poza stałym kosztem samego materiału (cena /m2) należy wziąć pod uwagę ilość osprzętu (zapięcia na chwytki, paski do podwieszenia) oraz zastosowania dodatkowych udogodnień typu drzwi na suwak, zapięcia na rzepy. Każdy element ma swoją jednostkową cenę. Okna foliowe na taras wyceniamy każdorazowo na indywidualne zapytanie, uwzględniając potrzebny osprzęt. Po więcej informacji zapraszamy pod nr tel.: 780-090-280.