Plandeka na taras – produkcja na wymiar

Ścianki z plandeki z folią przezroczystą to idealny produkt do zabezpieczenia czy odgrodzenia tarasu. Zastosowanie plandeki na taras zapewnia ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, a okna z folii przezroczystej zapewniają dopływ światła. Z uwagi na różnorodność konstrukcji tarasowych wszystkie okrycia z plandeki produkujemy wyłącznie nie wymiar. Co więcej wykonanie plandeki ze skosem wynikającym z nierównych wysokości czy dodatkowych wycięć w rogach na wystające belki dla nas standard. Każda plandeka na taras to nietypowa realizacja uwzględniająca wymiar i kształt, kolor, rozmieszczenie okien, oczkowanie, wycięcia czy wykonanie drzwi na suwak lub paski zapięciowe według indywidualnego zapotrzebowania.

Plandeka na taras z oknem – specyfikacja zamówienia

Jedno z naszych ostatnich, nietypowych zamówień plandeki na wymiar dotyczyło zabezpieczenia tarasu w kształcie zbliżonym do trapezu. Dodatkowym udogodnieniem w ściance były drzwi na paski zapięciowe zamykane od środka. Poniżej dokładna charakterystyka plandeki na taras z oknem:

Materiał – obramówka PCV 650g/m2, okno – folia przezroczysta grubość folii 0,7mm
Wymiar – 617,5cm x 210cm + drzwi na paski zapięciowe
Kolor – obramówka kolor brązowy , okno przezroczyste
Dodatkowy osprzęt i udogodnienia – 17 chwytek do zapięcia boków, 4 paski do podwieszenia, na dolnych krawędziach wykonano kieszeń na rurkę do obciążenia, drzwi na paski zapięciowe z możliwością podwieszenia

Realizacja zamówienia plandeki na wymiar

Z uwagi na nietypowy kształt tarasu (liczne skosy) klient przesłał do nas rysunek wraz z wymiarami plandeki na gotowo. Konstrukcja tarasu, do której miała być zaczepiona ścianka PCV była wliczona w wymiar. Na górnej i bocznych krawędziach zakuto oczka owalne fi 40/20mm pasujące do uchwytów obrotowych (chwytek). Takie zapięcia pozwalają na sprawny demontaż lub częściowe podwijanie plandeki. Z kolei na dole wykonano kieszenie na rurkę do ewentualne obciążania plandeki, aby była dobrze naciągnięta. Na życzenie klienta wykonano wejście w plandece – drzwi zapinane na paski zapięciowe od środka. Wszystkie uzgodnienia zostały ustalone mailowo i telefonicznie, a gotowe zamówienie zostało wysłane na wskazany adres.

Poszukujesz plandeki na taras skrojonej idealnie na wymiar ? Zadzwoń do nas 780-090-280