Plandeka trudnopalna – kurtyna spawalnicza

Plandeka trudnopalna - kurtyna spawalnicza na wymiar

Na zlecenie naszych klientów dostarczamy plandeki do stanowisk spawalniczych. Dysponujemy szerokim wyborem mocowań, formatów i kolorów. Realizujemy zamówienia na plandeki produkowane według spersonalizowanych rozmiarów. Produkcja plandek trudnopalnych odbywa się tylko i wyłącznie z materiałów do tego przeznaczonych z klasą palności B. 

Wszystkie materiały pochodzą z europejskich fabryk i są zgodne z obowiązującymi normami.

Kurtyny spawalnicze na wymiar zadzwoń i zapytaj o cenę 509 491 716


Plandeka trudnopalna

Plandeki trudnopalne spawalnicze - rozmiary

Zlecenie, które realizowaliśmy na potrzeby producenta podzespołów samochodowych obejmowało sześć różnych rozmiarów plandek, które miały tworzyć ścianki działowe oddzielające od siebie stanowiska spawalnicze. Założeniem było to aby plandeki umożliwiały szybkie przesuwanie w celu zapewnienia maksymalnej ergonomii stanowisk pracy.

Rozmiary plandek ze zlecenia:   Plandeki trudnopalne

 • 1,8m x 3m - 4 sztuki
 • 1,8m x 2,5m - 4 sztuki
 • 1,8m x 4m - 2 sztuki
 • 1,8m x 6m - 2 sztuki
 • 1,5m x 3m - 4 sztuki
 • 1,5m x 4m - 4 sztuki

Aby zapewnić mobilność plandeki zostały zakute w specjalne oczka kotarowe, które po odpowiednim zamontowaniu na rurce umożliwiają bardzo szybkie rozwijanie plandeki, która tworzy ścianę i ponowne zwijanie jeśli zachodzi taka potrzeba i do realizacji prac wymagana jest większa ilość miejsca.

Klient zdecydował się użyć oczek zamiast prowadnic ponieważ są znacznie prostsze w utrzymaniu w czystości dzięki czemu nie ma efektu zacinania czy blokowania plandek podczas przesuwania w jedną lub drugą stronę.

Plandeka trudnopalna - cena

Wartość tego rodzaju plandek jest zależna od kliku czynników. Cena jest powiązana z:

 • rozmiar plandeki
 • grubość materiału
 • rodzaje i ilość zakuć
 • ilość sztuk
 • miejsce dostawy

Każde zamówienie poddawane jest odrębnej kalkulacji. W tym celu bardzo proszę o kontakt z działem techniczno-handlowym - Szybki kontakt

Produkcja i sprzedaż Plandeki na kurtyny spawalnicze

Produkcja tych plandek może odbywać się wyłącznie ze specjalnych materiałów gwarantujących długotrwałe bezpieczne użytkowanie. Kwestią kluczową jest w tym wypadku bezpieczeństwo pracy. Plandeki spawalnicze powinny spełniać założenia klasy niepalności B. Tylko takie rozwiązania umożliwiają spełnienie wszystkich założeń. Należy nadmienić że tkanina w bezpośrednim kontakcie z ogniem zapali się, ale zaraz po odcięciu źródła plandeka gaśnie samoistnie.

Plandeki spawalnicze dostarczamy w 3 podstawowych kolorach, biały, szary i zielony. Kolor nie ma wpływu na cenę. Materiały trudnopalne posiadają  również wyższą gramaturę (są grubsze) od plandek standardowych. Dzięki temu te materiały są również odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Kurtyna spawalnicza - zabudowa stanowiska spawacza

Lekka, szybka i prosta w montażu kurtyna spawalnicza. Bez problemu można ją montować i demontować według potrzeb dzięki czemu może służyć jako zabudowa mobilnego stanowiska spawania różnych. Plandeki można wielokrotnie składać i rozkładać. Wysoka jakość materiału gwarantuje długie i bezproblemowe użytkowanie. Dostępne kolory: siwy, biały lub zielony

Plandeki trudnopalne klasa B1 - chcesz wiedzieć więcej sprawdź - Plandeki niepalne właściwości

Zapytaj o pomoc konsultanta