Plandeki mrozoodporne – zabezpieczenie altany na zimę

Szukając na okres zimowy odpowiedniego okrycia na altanę ogrodową warto zapoznać się z naszą ofertą na plandeki odporne na mróz. Należy podkreślić, że wykonane przez nas zabezpieczenia plandekowe PCV są przede wszystkim całoroczne co oznacza, że sprawdzają się zarówno w lecie jak i w zimie. Jednak charakter materiału pozwala na użycie nawet przy ostrych mrozach sięgających – 30 st. C. Dlatego okrycia wykonane z PCV można również nazwać jako plandeki mrozoodporne. Zabezpieczenie altany na zimę idealnie chroni przed śniegiem i wiatrem, a przy tym nie ulega degradacji nawet w skrajnych temperaturach, dzięki temu nie ma konieczności chowania po sezonie letnim. Plandeka mrozoodporna sprawdzi się również, jako okrycie różnego rodzaju przedmiotów czy maszyn na zewnątrz.

plandeki mrozoodporne

Plandeki mrozoodporne na altanę

Plandeki odporne na zimę wykonujemy wyłącznie z materiału PCV 650g/m2. Plandeki na taras dodatkowo posiadają wgrzany pas folii przezroczystej – tak zwane „okno” i wykończone są obramówką w dowolnym kolorze. Na krawędziach zakute są oczka, które pozwalają na szybki montaż do konstrukcji drewnianej przy pomocy chwytek.

Plandeki mrozoodporne charakteryzują się dużą wytrzymałością na ujemne temperatury. Materiał nie kurczy się, nie kruszy i nie matowieje po wpływem mrozu. Dzięki temu plandeki założone latem równie dobrze będą się sprawdzały zimą jako zabezpieczenie całoroczne altany. Ponadto nic nie stoi na przeszkodzie, aby to właśnie dopiero zimą zabezpieczyć taras i uniknąć wiatru czy śniegu.

Plandeki odporne na mróz – produkcja

Wszystkie plandeki na altanę wykonujemy na zamówienie. Nie posiadamy na stanie gotowych formatów. Produkcja bazuje na pomiarach Klienta, dlatego podkreślamy konieczność precyzyjnego zebrania wymiaru. Niezbędne jest wymierzenie każdej ściany osobno, uwzględniając w wymiarze stelaż drewniany (belki boczne, belkę górną oraz ewentualny podest), do którego będą przyczepiane plandeki mrozoodporne. Wszystkie ściany z plandeki na altankę wykonane sa według indywidualnych wytycznych, które uwzględniają oprócz rozmiaru także: wielkość „okna” (folii przezroczystej), częstość zakucia oczek czy dodatkowe wycięcia oraz kolor plandeki. Dlatego każda realizacja wyceniana jest na indywidualne zapytanie. W celu kalkulacji ceny plandeki na altankę prosimy o kontakt: 780-090-280.