26 kwietnia 2017

Plandeki na altanki – zabudowa altanek

Nasza firma oferuje Państwu eleganckie i bardzo wytrzymałe plandeki na altanki wykonane z wysokiej jakości tkanin PCV 650 g/m2. Jest to gramatura bardzo wytrzymała i tym samym wyjątkowo elegancka. Gwarantuje wiele lat skutecznego zabezpieczenia altanki lub tarasu oraz ładny wygląd.

Wszystkie plandeki na altanki i tarasy produkujemy według zlecenie klienta. Plandece możemy więc nadać dowolny kształt oraz wykonać ją na odpowiedni wymiar. Dzięki temu, otrzymujecie Państwu zabudowę altanki, idealnie pasującą do Państwa potrzeb.

Termin realizacji zamówienia wynosi ok. 6-7 dni roboczych. Może się jednak zdarzyć, że w danym okresie plandeki otrzymają Państwu znacznie wcześniej.

 

Masz pytanie ?
Kliknij i zadzwoń 780 090 280

 

plandeki na altanki

 

Plandeki na altanki i taras – specyfikacja tkaniny:

  • Obwódka – wykonana z tkaniny PCV 650 g/m2
  • Okno – całkowicie przeźroczyste, zabezpieczone przed niekorzystnym działaniem promieni UV oraz ozonu
  • Dostępne kolory obwódki – biały, szary, zielony, czarny, brązowy, piaskowy, ecru
  • Maksymalna wysokość okna – 130 cm
  • Maksymalna szerokość okna – bez ograniczeń

 

Montaż plandeki na altance lub tarasie

Montaż plandeki jest bardzo prosty, ponieważ otrzymują Państwo wszystko, co potrzebne do jej prawidłowego i solidnego montażu. Jedyne co będzie potrzebne to wkręty do drewna oraz nitownica. Do każdej plandeki dołączamy dodatkowo płatne uchwyty obrotowe. Koszt jednego uchwytu to zaledwie 6 zł, a wystarcza na kilkanaście lat.

Uchwyty obrotowe przywiercamy za pomocą wkrętów do belek plandeki na wysokości oczek zakutych w plandece. Następne plandek nakładamy na uchwyty i przekręcamy je w pozycję zablokowaną. Dzięki temu plandek idealnie leży na ścianie altanki i jest dobrze naciągnięta.

Dodatkowo do plandeki na altanki możemy dołożyć paski do podwieszania plandek. Wówczas będą mieli Państwo możliwość zwinięcia plandeki do góry i podwieszenia jej na paskach. Jest to bardzo fajna opcja, idealnie sprawdzająca się w upalne dni. Paski dołączane są do plandek ,,luzem”, a następnie nitowane przez Państwa na dowolnej wysokości. Koszt paska to 8 zł brutto / szt.

 

plandeki na altanki i taras

 

Czy plandeki na altanki są wielosezonowe

Każda plandeka na altankę i taras wykonana przez naszą firmę jest przystosowana do wykorzystania wielosezonowo. Oznacza to, że może być stosowana o każdej porze roku. Dzieje się tak, ponieważ tkaniny są odporne zarówno na bardzo niskiej (- 40 st. C), jak i bardzo wysokie temperatury (+ 70 st. C). Plandeki na altanki są ponadto odporne na warunki atmosferyczne, UV i ozon.

 

Zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Służymy pomocą w zakresie pomiarów oraz montażu plandek.

Kliknij i zadzwoń 780 090 280

Plandeki do altanki

Zabezpieczenia altankowe cieszą się sporym zainteresowaniem, gdyż pozwalają na korzystanie z pomieszczenia niezależnie od kapryśnej pogody. Najbardziej popularnym rozwiązaniem jest plandeka z oknem, które pozwala na zachowanie widoczności i jednocześnie zabezpiecza przed deszczem i wiatrem. Oferujemy wiele wariantów, a każda nasza realizacja to połączeni indywidualnych potrzeb Klienta wraz z dopasowaniem wymiaru.

 

 

 

Zapytaj o pomoc konsultanta