Plandeki na piaskownicę – produkcja na wymiar

Zastosowanie plandek jako płacht ochronnych nie zna ograniczeń. Zabezpieczenie z plandeki jest wykorzystywane wszędzie tam, gdzie jest potrzebna skuteczna ochrona przed warunkami atmosferycznymi oraz brudem i kurzem. Dlatego wachlarz produktów wykonywanych z plandeki jest ogromny gdyż mogą one służyć do ochrony przedmiotów oraz pomieszczeń zarówno przemysłowych jak i użytku codziennego. Jednym z powszechnych zastosowań jest plandeka na piaskownicę. Okrycie jest w 100% wodoszczelne oraz chroni przed śniegiem, wiatrem i słońcem, a także przed zwierzyną. Z uwagi na to, że format piaskownicy jest kwestią bardzo zmienną to każde okrycie wykonywane jest na indywidualny wymiar.

plandeki na piaskownicę

Pokrowce na piaskownice

Zabezpieczenia z plandeki na piaskownice wykonujemy również w formie kaptura. Pokrowce z plandeki mają zgrzane krawędzi zakładki tworząc szczelną pokrywę. Jeśli interesuje Państwa taka forma wykonania, to zamawiając pokrowce na piaskownice należy zaznaczyć szerokość zakładki jako wysokość i podkreślić konieczność zgrzania krawędzi.

Plandeki na piaskownicę - jaką wybrać ?

Niezależnie od wybranego rodzaju tkaniny każda plandeka będzie spełniała główny cel czyli ochronę przed deszczem czy śniegiem. Natomiast od jakości materiału będzie zależeć na jak długo starczy nam zabezpieczenie na piaskownicę. Wybierając pomiędzy plandeką PE (PP) 200g/m2 i PCV 600g/m2 należy odpowiedzieć sobie na pytania:

  • czy okrycie na piaskownicę to tymczasowe zastosowanie i ma być jak najtańsze
  • czy oczekujemy produktu trwałego – wielosezonowego, ale za wyższą kwotę ?

W przypadku pierwszego wariantu polecamy tkaninę PE (PP) jest lekka i tania, ale co z tym się wiąże cieńsza i mniej wytrzymała na rozdarcia dlatego będzie nam służyć krócej. Z kolei plandeka PCV jest droższa, ale o zdecydowanie większej gramaturze i wytrzymałości na uszkodzenia, co przełoży się na dłuższe użytkowanie. Zatem zależnie od potrzeb trzeba wybrać pomiędzy ceną a wytrzymałością, gdyż skuteczność ochronna jest taka sama dla obu materiałów.

Plandeka do piaskownicy na wymiar

Mając świadomość jak zmienne są wymiary piaskownicy to każdą plandekę wykonujemy wyłącznie na indywidualne zamówienie. Z tego względu nie posiadamy gotowych plandek na stanie magazynowym. Możemy zaoferować plandeki na piaskownicę wszystkim, którzy tylko wskażą nam wymiar. Produkcja plandek na zamówienie daje również możliwość wyboru właściwego koloru czy zakucia oczek według potrzeb. Z drugiej strony wiąże się z dłuższym czasem oczekiwania, który zazwyczaj nie przekracza tygodnia. Gotowa plandeka piaskownicę jest wysyłana kurierem na wskazany adres. Interesuje Cię cena plandeki na piaskownicę ? Zadzwoń: 780-090-280.