Plandeki na wymiar oferta 2022

Naszą firmę wyróżnia produkcja plandeki na wymiar, a każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Plandeka to bardzo uniwersalny materiał dlatego może spełniać wiele zastosowań. Najchętniej wybierane są plandeki okryciowe, pokrowce, kotary oraz okna z plandeki na altanki. Każdy z wymienionych produktów wykonujemy według zapotrzebowania na wskazany format z uwzględnieniem wymogów co do koloru, oczkowania czy ewentualnych wycięć, zastosowania kieszeni oraz zamykania na suwak. Każda zrobiona przez nas plandeka to realizacja zgodnie z indywidualnymi potrzebami kupującego. Do naszej oferty 2022 wprowadzamy możliwość wykonania ścianki do altanki z oknem z folii przezroczystej o wysokości nawet do 2m (standard to 174cm). Poszerzamy również ofertę na plandeki z zamkami. Wykonujemy drzwi na suwaki nie tylko w plandekach na taras, a także pokrowcach i kapturach z plandeki.

plandeki-na-wymiar-oferta-2022

Plandeki produkcja na zamówienie

Z uwagi na to że każdą plandekę wykonujemy na indywidualne zlecenie jesteśmy w stanie wykonać nietypowe wymiary i dopasować plandekę do realnych potrzeb a nie odwrotnie. Oprócz wskazania wymiaru istnieje możliwość ustalenia koloru, rozmieszczenia oczek ,a także wykonie wycięć na belki, rękawów na rurkę, okien z folii przezroczystej, otwierania na suwaki i wiele innych udogodnień. Z uwagi na mnogość rozwiązań zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem, który doradzi wybór najlepszego.

Cena plandeki

Na chwilę obecną ceny plandek na wymiar pozostają bez zmian co nie oznacza, że podwyżki to kwestia czasu. Z uwagi na wzrost cen energii , transportu i surowców nie wykluczamy wzrostu cen naszych produktów. Każda plandeka wyceniana jest indywidualnie dlatego, aby zapoznać się z kosztami należy zwrócić się do nas z konkretnym zapytaniem. Dopiero po zapoznaniu się z dokładnymi oczekiwaniami jesteśmy w stanie dokonać kalkulacji.

Sprzedaż plandek

Wszystkie plandeki na wymiar to produkty spersonalizowane pod kupującego, dlatego nie jest to produkt dostępny od ręki. Czas realizacji zależy od wielkości zamówienia i wynosi średnio ok 5 dni roboczych. Zamówienia można składać mailowo, najlepiej dołączając rysunek (choćby odręczny). Gotowe plandeki wysyłamy kurierem na wskazany adres. Zapraszamy d o zakupów.