16 lutego 2017

Plandeki na wymiar

Plandeki na wymiar. Produkcja na zamówienie. Plandeki PCV i PE. Szeroki wybór grubości i kolorów. SZYBKA DOSTAWA. Plandeka na wymiar rozmiary i cena - SPRAWDŹ Nasza firma od kilkunastu lat dostarcza klientom plandeki PCV produkowane na wymiar. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele różnorodnych zleceń zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw lub samorządów. Nasze plandeki wykorzystywane są przez firmy logistyczne, przedsiębiorstwa produkcyjne, gospodarstwa rolne, straż pożarną oraz sztaby kryzysowe.
Dlaczego warto wybrać nasze plandeki:
 • oferujemy krótkie terminy realizacji zamówień,
 • posiadamy materiały najwyższej jakości,
 • realizujemy zamówienia niestandardowe,
 • dostarczamy plandeki na terenie całej Europy,
 • gwarantujemy szeroki wybór kolorów,  grubości i dodatków
   

REALIZUJEMY ZAMÓWIENIA NA POJEDYNCZE PLANDEKI I CAŁE SERIE PLANDEK

SZUKASZ PLANDEK - ZADZWOŃ DO NAS KOM

Kliknij i zadzwoń 780 090 280

Produkcja plandeki na wymiar

Wszystkie plandeki, które dostarczamy naszym klientom produkowane są przez pracowników z długoletnim stażem. Do zgrzewania materiału wykorzystywane są maszyny zarówno o odpowiedniej temperaturze, jak i szerokości zgrzewu, dzięki temu plandeki są bardzo mocne i wytrzymałe na zmienne warunki atmosferyczne. Produkcja plandek odbywa się z wykorzystaniem dwóch podstawowych materiałów: Plandeki PCV - wielosezonowe plandeki o bardzo wysokiej odporności Plandeki na wymiarna uszkodzenia. Najczęściej stosowane w miejscach gdzie występują bardzo trudne warunki. Ze względu na wagę materiału przy dużych powierzchniach jest ciężki i przez to mało mobilny. Plandeki PE - uniwersalne plandeki o szerokim przeznaczeniu. Bardzo popularne do szybkiego zabezpieczania mebli ogrodowych, towarów w magazynie. Szeroki wybór rozmiarów i grubości pozwala bardzo szybko dopasować plandeki pod konkretne rozwiązania.   Realizujemy zamówienia na:
 • plandeki budowlane
 • plandeki dla rolnictwa i ogrodnictwa
 • okryciowe plandeki dla produktów technicznych
 • wielosezonowe kaptury na palety
 • plandeki na altanki i meble ogrodowe
 • plandeki trudnoplane
 

Plandeka produkowana na zamówienieProducent plandek

Jak zamówić plandekę produkowaną na indywidualne zlecenia. 1 - podaj wymiar plandeki 2 - określ grubość, kolor i rodzaj materiału 3 - wskaż rodzaj i rozkład oczek plandekowych 4 - sprecyzuj wymagania indywidualne typu: wgrzanie plandeki przeźroczyste, montaż oczek kotarowych, montaż pasków itp. Jako producent plandek PCV możemy podjąć się wykonania nietypowych wymiarów dopasowując produkt do potrzeb naszych Klientów.

Szycie plandek na wymiar - sprawdź szczegóły

Wiele osób pyta nas o możliwość realizacji zamówienia na plandeki szyte na zamówienie. Niestety nasza technologia nie pozwala na szycie nowoczesnych materiałów plandekowych. Wynika to z ciągle rozwijającego sie rynku plandek i wymagań stawianych przez klientów. Plandeki szyte z materiału brezentowego są znacznie cięższe od plandek z materiałów PCV i PE, a więc mniej praktyczne. Dodatkowym czynnikiem skłaniającym do zmiany technologii była cena plandek, znacznie wyższa w wersji szytej zamiast klejonej na gorąco. Cennik produkcja plandek na wymiar zadzwoń i zapytaj o wycenę.  

Plandeki PCV cennik

Nie dysponujemy jednym uniwersalnym cennikiem plandek. Wynika to z bardzo dużej różnorodności zleceń jakie wykonujemy. Chcesz się dowiedzieć ile kosztuje plandeka na wymiar? Zadzwoń lub prześlij zapytanie a my z chęcią przygotujemy ofertę. Każdego klienta traktujemy indywidualnie ponieważ każdy ma inne potrzeby i szuka innych rozwiązań do zabezpieczania swoich produktów. Każdy producent plandek wykonuje kalkulacje w oparciu o spersonalizowane wymagania odbiorców. Chcesz sprawdzić jakie są ceny plandek, których szukasz zapraszamy do kontaktu - KONTAKT

Gdzie kupić plandekę na wymiar

Nasza firma realizuje zamówienia na terenie całego kraju a plandeki dostarczane są do klienta sprawdzonymi firmami kurierskimi. Nie wiesz jak zamówić plandekę? Zadzwoń a my pomożemy ci krok po kroku złożyć zamówienie. Na stałe w ofercie plandeka PCV na wymiar oraz plandeka PE na wymiar.

Plandeki produkcja

Wszystkie plandeki wykonujemy na bieżąco według wytycznych Klienta. Nie posiadamy gotowych formatów na stanie. Z uwagi na to, że zajmujemy się produkcja plandek na zamówienie to możemy zrealizować nietypowe wymiary zapewniając precyzyjne wykończenie. Dodatkowo pozostawiamy wybór w doborze koloru i rodzaju oczkowania.