16 lutego 2017

Plandeki na wymiar

Plandeki na wymiar. Produkcja na zamówienie. Plandeki PCV i PE. Szeroki wybór grubości i kolorów. SZYBKA DOSTAWA. Plandeka rozmiary i cena – SPRAWDŹ
Nasza firma od kilkunastu lat dostarcza klientom plandeki produkowane na wymiar. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele różnorodnych zleceń zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw i samorządów. Nasze plandeki wykorzystywane są przez firmy logistyczne, przedsiębiorstwa produkcyjne, gospodarstwa rolne, straż pożarną i sztaby kryzysowe.
Dlaczego warto wybrać nasze plandeki:

 • oferujemy krótkie terminy realizacji zamówień,
 • posiadamy materiały najwyższej jakości,
 • realizujemy zamówienia niestandardowe,
 • dostarczamy plandeki na terenie całej Europy,
 • gwarantujemy szeroki wybór kolorów,  grubości i dodatków

 

 

REALIZUJEMY ZAMÓWIENIA NA POJEDYNCZE PLANDEKI I CAŁE SERIE PLANDEK

SZUKASZ PLANDEK – ZADZWOŃ DO NAS KOM

Kliknij i zadzwoń 780 090 280

 

Produkcja plandeki na wymiar

Wszystkie plandeki, które dostarczamy naszym klientom produkowane są przez pracowników z długoletnim stażem. Do zgrzewania materiału wykorzystywane są maszyny o odpowiedniej temperaturze i szerokości zgrzewu, dzięki temu plandeki są bardzo mocne i wytrzymałe na zmienne warunki atmosferyczne. Produkcja plandek odbywa się z wykorzystaniem dwóch podstawowych materiałów:

Plandeki PCV – wielosezonowe plandeki o bardzo wysokiej odporności Plandeki na wymiarna uszkodzenia. Najczęściej stosowane w miejscach gdzie występują bardzo trudne warunki. Ze względu na wagę materiału przy dużych powierzchniach jest ciężki i przez to mało mobilny.

Plandeki PE – uniwersalne plandeki o szerokim przeznaczeniu. Bardzo popularne do szybkiego zabezpieczania mebli ogrodowych, towarów w magazynie. Szeroki wybór rozmiarów i grubości pozwala bardzo szybko dopasować plandeki pod konkretne rozwiązania.

 

Realizujemy zamówienia na:

 • plandeki budowlane
 • plandeki dla rolnictwa i ogrodnictwa
 • plandeki okryciowe dla produktów technicznych
 • wielosezonowe kaptury na palety
 • plandeki na altanki i meble ogrodowe
 • plandeki trudnoplane

 

Plandeka produkowana na zamówienieProducent plandek

Jak zamówić plandekę produkowaną na indywidualne zlecenia.

1 – podaj wymiar plandeki

2 – określ grubość, kolor i rodzaj materiału

3 – wskaż rodzaj i rozkład oczek plandekowych

4 – sprecyzuj wymagania indywidualne typu: wgrzanie plandeki przeźroczyste, montaż oczek kotarowych, montaż pasków itp.

 

Szycie plandek / klejenie

Wiele osób pyta nas o możliwość realizacji zamówienia na plandeki szyte na zamówienie. Niestety nasza technologia nie pozwala na szycie nowoczesnych materiałów plandekowych. Wynika to z ciągle rozwijającego sie rynku plandek i wymagań stawianych przez klientów. Plandeki szyte z materiału brezentowego są znacznie cięższe od plandek z materiałów PCV i PE, a więc mniej praktyczne. Dodatkowym czynnikiem skłaniającym do zmiany technologii była cena plandek, znacznie wyższa w wersji szytej zamiast klejonej na gorąco. Cennik produkcja plandek na wymiar zadzwoń i zapytaj o wycenę.

 

Plandeki cennik

Nie dysponujemy jednym uniwersalnym cennikiem plandek. Wynika to z bardzo dużej różnorodności zleceń jakie wykonujemy. Każdego klienta traktujemy indywidualnie ponieważ każdy ma inne potrzeby i szuka innych rozwiązań do zabezpieczania swoich produktów. Każdy producent plandek wykonuje kalkulacje w oparciu o spersonalizowane wymagania odbiorców. Chcesz sprawdzić jakie są ceny plandek, których szukasz zapraszamy do kontaktuKONTAKT

Zapytaj o pomoc konsultanta