11 maja 2017

Plandeki niepalne – trudnopalne produkcja i sprzedaż

Plandeki niepalne - trudnopalne. Produkcja plandek na wymiar. Bardzo szeroki wybór materiałów. Szybka dostawa. Plandeka cena i rozmiar - SPRAWDŹ

Plandeki niepalne

Plandeki trudnozapalne wykorzystywane są w miejscach gdzie szczególnie często może dochodzić do kontaktu materiału z różnymi źródłami ognia. Mogą to być na przykład iskry powstające podczas szlifowania, cięcia lub spawania, wysoka temperatura w pomieszczeniach produkcyjnych lub gastronomicznych itd. Są to miejsca gdzie nie należy stosować plandeki standardowej wykonanej z tradycyjnego materiału.

 

 

SZUKASZ PLANDEK - ZADZWOŃ TEL 509 491 716 LUB 780 090 280

 

Plandeki niepalne - trudnopalne

Dostarczamy plandeki do klientów według indywidualnych projektów. Posiadamy możliwości zakuwania w plandekach oczek zwykłych, kotarowych lub owalnych pod pasek na wszystkich brzegach. Do wyboru mamy kilka kolorów materiałów. Najpopularniejsze kolory to biały, szary lub zielony.

Produkcja plandek trudnopalnych wykonywana jest wyłącznie przez pracowników z długoletnim doświadczeniem. Do produkcji stosowane są specjalistyczne materiały wysokiej jakości. Materiał PCV domieszkowany jest specjalnym dodatkiem, który pzy kontakcie z ogniem topi się, a nie spala normalnym płomieniem. Plandeki zgrzewane są za pomocą nowoczesnych zgrzewarek dzięki czemu na powierzchni materiału nie ma śladów przytopienia lub przepalenia tkaniny. Zapewniamy najwyższą jakość dostarczanych produktów.

 

Plandeka niepalna charakterystyka:

rozmiar: wymiar dowolny, produkcja na zamówienie

kolory: szary, biały, zielony

gramatura: 650 gr/m2

klasa: B1

oczka: dowolne w miejscu wskazanym w projekcie

 

Ceny plandek

Ze względu na bardzo dużą różnorodność realizowanych zamówień nie ma jednej stałej ceny za m2 plandek. Aby dokonać szczegółowej kalkulacji niezbędne jest wskazanie dokładnego rozmiaru, koloru, rozmieszczenia oczek, rodzaju oczek, ilości sztuk oraz miejsca dostarczenia. Cena ustalana jest za każdym razem indywidualnie z klientem. Sprzedaż plandek na zamówienie. Zapraszamy do kontaktu.

 

Jakie plandeki wybrać ?

Ze względu na bardzo dużą różnorodność dostępnych rozwiązań aby wybrać odpowiednią plandekę prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Pomoże dobrać właściwy format, rodzaj mocowani oraz inne optymalne rozwiązania. Konsultacje są bezpłatne. Na podstawie rozmowy sporządzamy również szczegółowe kosztorysy wg ustaleń. Jeśli nie wiedzie państwo jaką plandekę wybrać prosimy o kontakt.