9 lutego 2017

Plandeki okryciowe

Plandeki okryciowe
Plandeka srebrna
Plandeka niebieska
Plandeki srebrne

Plandeki okryciowe. Szeroki wybór grubości, kolorów i rozmiarów. SZYBKA DOSTAWA na terenie całej Polski 24-48h. Kompleksowe zaopatrzenie sklepów ogrodniczych, rolniczych i budowlanych oraz przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Plandeka cena - ZOBACZ

 

Realizujemy zamówienia na ilości hurtowe i detaliczne

 

W ciągłej sprzedaży posiadamy plandeki o następujących rozmiarach:

  • 2 x 3m
  • 3 x 4m
  • 3 x 5m
  • 4 x 6m
  • 5 x 8m
  • 6 x 10m
  • 8 x 12m
  • 10 x 15m
  • 15 x 20m
  • 20 x 20m

Wszystkie plandeki dostępne są w 3 różnych gramaturach:

Plandeki PE: 90gr/m2, 120 - 130gr/m2, 200 -210gr/m2

Plandeki PCV: 560gr/m2, 900gr/m2

Każda plandeka posiada podwójnie zagrzane brzegi dzięki czemu można montować ją w pewny i stabilny sposób. Plandeki posiadają również zakute oczka, które znajdują się po na każdym boku. Oczka zakute są w odległościach około 1m pomiędzy sobą. Przy zakupie należy pamiętać o tolerancjach w rozmiarze, które mogą wynieść do dziesięciu procent.

 

Hurtownia i produkcja plandek

Dostawa plandek w 24- 48h

Naszym atutem są bardzo dobrze zaopatrzone magazyny. Dysponujemy 3 magazynami logistycznymi zlokalizowanymi w północnej, centralnej i południowej Polsce. Tak rozbudowany system dystrybucji umożliwia nam bardzo szybkie realizowanie wysyłek na terenie całego kraju. Realizujemy również dostawy pojedynczych sztuk lub całopaletowe na terenie Europy.

Plandeki rolnicze, budowlane, do ogrodu i techniczne

Jako jedna z największych hurtowni w Europie środkowej posiadamy bardzo szeroki wybór plandek o różnych grubościach i wielkościach. Dostarczamy plandeki dla rolnictwa i ogrodnictwa, przemysłu budowlanego, logistyki i wielu innych branż. Posiadamy techniczne możliwości wykonania plandeki na wymiar wskazany przez klienta z różnymi zakuciami, również niestandardowymi.

Plandeki - Cena

Dysponując bardzo dużym volumenem zakupowym posiadamy doskonałe ceny plandek. Podczas naszej wieloletniej współpracy z naszymi sprawdzonymi dostawcami zagwarantowaliśmy sobie bardzo dogodne warunki handlowe. Dzięki temu nasza hurtownia plandek posiada bardzo konkurencyjne ceny, zwłaszcza porównując stosunek ceny plandeki do jakości. Każda plandeka ma inną wartość zależną od grubości i formatu. W przypadku pytań prosimy o kontakt z działem obsługi - KONTAKT

Plandeki okryciowe ochronne - zastosowanie

Plandeki okryciowe znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Głownie wykorzystywane są do zabezpieczania przed wodą, brudem i kurzem oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Naszym zdaniem plandeki w doskonały sposób sprawdzają się jako zabezpieczenie płodów rolnych, drewna kominkowego, materiałów technicznych oraz wielu innych przedmiotów. Plandeki ochronne mogą być również wykorzystywanej jako ścianki grodziowe w magazynach lub osłona na ogrodzenie lub altanki.

Plandeka PCV i PE

Na potrzeby naszych klientów każdego dnia dostarczamy dwa rodzaje plandek. Pierwszy to plandeka z PCV, która jest znacznie grubsza i bardziej odporna na zużycie niż drugi rodzaj plandek z PE. Plandeki PCV często wykorzystywane są w najbardziej wymagających warunkach. Jest również znacznie cięższa od plandeki z PE przy zachowaniu tego samego rozmiaru. Dlatego też jest mniej komfortowa w użyciu i raczej stosowana jest w miejscu gdzie nie trzeba często zmieniać położenia plandeki. 

Zapytaj o pomoc konsultanta