17 marca 2017

Plandeki PCV gumowane na wymiar – cena i rozmiar

Plandeki PCV gumowane produkcja na wymiar - cena i rozmiar. Szeroki wybór materiałów i kolorów. SZYBKA DOSTAWA. Plandeka gumowana z oczkami - ZOBACZ WIĘCEJ   Plandeki PCV tzw. gumowane są bardzo popularne i szeroko wykorzystywane w wielu miejscach. Doskonale sprawdzają się jako wytrzymałe wielosezonowe zabezpieczenie przed deszczem, śniegiem, brudem i uszkodzeniami mechanicznymi. Wykonane z mocnego oraz wytrzymałego materiału dają gwarancję niezawodności nawet w bardzo wymagających miejscach. Plandeka gumowana  jest najmocniejszą ze wszystkich rodzajów plandek.

Sprawdź dostępne kolory materiałów i wybierz odpowiedni dla Ciebie

   

Sprawdź kolory plandek

   

SZUKASZ PLANDEKI PRODUKOWANEJ NA WYMIAR. ZADZWOŃ DO NAS

Kliknij i zadzwoń TERAZ 780 090 280  

REALIZUJEMY ZAMÓWIENIA NA POJEDYNCZE SZTUKI I CAŁE SERIE. SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ


Plandeki PCV gumowane właściwościProdukcja plandek gumowanych

 • grubość materiału: 530, 560, 630 i 900 gr/m2
 • szerokość: na zamówienie klienta
 • długość: na zamówienie klienta
 • kolor: czerwony, zielony, niebieski, szary, biały, czarny
 • oczka: na zamówienie klienta
Od kilku lat dla naszych klientów realizujemy zlecenia na plandeki produkowane na wymiar. W tym czasie dostarczaliśmy plandeki o bardzo różnych właściwościach. Posiadamy możliwości wykonania zarówno pojedynczych sztuk jak i całej partii plandek o różnych parametrach.  

Plandeka gumowa PCV zastosowanie

 • plandeki na budowę - budowlane
 • plandeki techniczne - na maszyny i urządzenia
 • kaptury plandekowe - na palety i kontenery
 • plandeki kotarowe - przesuwane na oczkach lub prowadnicy
 • zabudowy plandekowe - z oknem
 • plandeki trudnopalne - z atestem
  Posiadamy niezbędne doświadczenie do realizacji nawet bardzo wymagających zleceń. Wszystkie plandeki wykonujemy w rozmiarach zgodnych z zapotrzebowaniem. Dysponujemy bardzo szeroką paletą kolorów oraz rodzajów materiałów plandekowych. Plandeka może mieć dowolny kształt: kwadratu, koła, rombu itd. W przypadku nietypowych formatów możemy wykonać rysunki wykonawcze aby sprecyzować każdy detal jak rodzaj, wielkość czy rozkład oczek, wycięcia, jak również np. wielkości okien. Nasze zamówienia na plandeki PCV realizujemy na terenie całego kraju. W celu określenia kosztu wykonania usługi, jak również terminu realizacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Każde zmówienie traktujemy indywidualnie, dlatego też do każdego przygotowujemy sprecyzowaną ofertę, która według nas najlepiej spełnia oczekiwania oraz potrzeby klienta.

Zadzwoń 780-090-280 i zamów plandeki PCV .

Plandeka PCV na wymiar

Największym naszym atutem jest produkcja plandek na wymiar, co pozwala na realizację nietypowych rozwiązań lub zindywidualizowanych zamówień. Plandeka PCV na wymiar oprócz dowolności rozmiaru i koloru może mieć również zakute oczka według wytycznych Klienta. Oczywiście dla niestandardowego zamówienia czas oczekiwania może wynieść ok 5-7 dni. Jeśli potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z nami plandeka PCV producent : 780-090-280.