9 czerwca 2017

Plandeki na wymiar cennik

Plandeki na wymiar - CENA. Produkcja plandek PCV i PE. Krótkie terminy realizacji. Szeroki wybór. Plandeka na wymiar cennik SPRAWDŹ

Sprzedaż plandek na wymiar. Nasza oferta obejmuje plandeki techniczne, które produkowane są pod konkretne zamówienie. Rozmiar, kolor i grubość każdorazowo ustalana jest z klientami. Dostarczamy pojedyncze sztuki i zamówienia wielkoseryjne. Oferujemy szybką dostawę i najwyższą jakość. Sprawdź naszą ofertę:

☑ Plandeki na maszyny i urządzeniaPlandeki na wymiar cena

☑ Plandeki trudnopalne - kurtyny spawalnicze

☑ Plandeki z oknami - zabudowy plandekowe

☑ Plandeki kotarowe - przesuwne

☑ Plandeki na piaskownice

☑ Plandeki na palety

☑ Plandeki na wymiar

PLANDEKI PRODUKOWANE NA WYMIAR ZADZWOŃ DO NAS


Plandeki na wymiar - cena za metr kwadratowy

Cennik plandek na wymiar. Ze względu na to, że nasza oferta obejmuje produkty nietypowe robione pod zamówienie nie ma cennika na typowe standardowe produkty. Każde zamówienie wyceniane jest indywidualnie. Do sporządzenia wyceny bierzemy pod uwagę kilka podstawowych parametrów. Aby poznać ceny plandek należy określić min.:

  • szerokość,
  • długość,
  • kolor,
  • rodzaj tkaniny,
  • oczka i ich rozstaw

Aby poznać wartość plandeki, którą zamierzacie Państwo zamówić zapraszamy do kontaktu. Wycenę przedstawimy telefonicznie lub za pomocą maila. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do czwartku od 8.00 do 17.00 i w piątki od 8.00 do 15.00.

Jaką plandekę wybrać do ... ?

Służymy wsparciem technicznym na etapie wyboru plandeki. Wiele osób przed zakupem zastanawia się jakie plandeki zastosować pod konkretne zastosowanie. Dysponuje szerokim wyborem materiałów plandekowych. Najpopularniejsze plandeki wykonujemy z dwóch podstawowych tkanin:

  • PCV - kolor: plandeki szare, niebieskie, zielone, czerwone, ecry, czarne, żółte
  • PE - kolor: plandeki szare, niebieskie, zielone

Do tego dysponujemy również różnymi oczkami. Możemy dostarczać plandeki z tradycyjnymi oczkami okrągłymi o różnej średnicy, oczkami owalnymi lub oczkami kotarowymi. W ofercie posiadamy również inny osprzęt taki jak: linki gumowe, linki metalowe, paski do plandek, karabińczyki itd

Zobacz dlaczego warto wybrać nasz plandeki:

1. Oferujemy krótkie terminy realizacji zamówień

2. Towar dostarczamy na terenie całego kraju sprawdzonymi firmami logistycznymi

3. Posiadamy bardzo dobrze zaopatrzony magazyn

4. Produkcja plandek opiera się o materiały najwyższej jakości

Zapytaj o pomoc konsultanta