Plandeki z drzwiami na suwak do altany – produkcja na wymiar

Oferujemy zabezpieczenia altany z plandeki, które wykonujemy ściśle pod wymiar Klienta. Plandeki z oknem na taras zapewnia skuteczną ochronę przed deszczem, wiatrem, śniegiem czy słońcem. Zapewniamy wiele rozwiązań, aby ułatwić użytkowanie plandeki w tym m.in. ścianki z plandeki z drzwiami na suwak, rzep lub paski zapięciowe. Wykonanie w plandece wejścia pozwala na korzystanie z zabezpieczonego pomieszczenia bez konieczności zwijania całej ściany.

Specyfikacja zamówienia plandeki z zamkiem

Jedno z ostatnich zamówień to zabudowa tarasu z plandeki na wymiar w tym ścianka z plandeki z drzwiami na suwak

Materiał – obramówka PCV 650g/m2, okno – folia przezroczysta grubość folii 0,7mm
Wymiary ścianek –209 cm x 466 cm x 1szt., 226 cm x 357 cm x 1szt., 219/226 cm x  347cm w tym drzwi na suwak o szerokości 70cm x 1szt
Kolor – obramówka kolor jasny szary zbliżony do RAL 7038 , okno przezroczyste
Dodatkowy osprzęt i udogodnienia – 30 chwytek do zapięcia boków, 9 pasków do podwieszenia, na dolnych krawędziach wykonano kieszeń na rurkę do obciążenia,

Klient samodzielnie wymierzył taras i zamocował plandeki. Belki konstrukcji tarasu, do których zaczepiono plandeki były wliczone w wymiar ścianek. Na krawędziach bocznych zakuto oczka owalne fi 40/20mm pasujące do uchwytów obrotowych (chwytek) umożliwiając tym samym odpinanie boków. Na krawędziach górnych zakuto oczka fi 10mm do mocowania na stałe (na wkręty) a na dolnych wykonano kieszenie na rurkę do ewentualne obciążania ścianki w wietrzne dni. Ścianki z plandeki można podwijać po uprzednim odpięciu boków i zwinięciu materiału w rulon. Służą do tego paski do podwieszenia mocowane do górnej belki (widoczne na zdjęciach).

Realizacja zamówienia plandeki na wymiar

Zamawiający przesłał do nas szkice plandek wraz z naniesionymi wymiarami. Na tej podstawie oszacowaliśmy koszt realizacji uwzględniające plandeki zapinane na suwak. Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów i opłaceniu zamówienia przygotowaliśmy projekt wykonawczy całej inwestycji. Gdy uzyskaliśmy akceptację ze strony Klienta zamówienie zostało przekazane na produkcję i w ciągu 7 dni wysłane na wskazany adres.

Ścianki z plandeki z zamkiem zyskują na popularności, gdyż zdecydowanie ułatwiają korzystanie z zabezpieczonego tarasu. Zależnie od możliwości finansowych i potrzeb estetycznych możemy zaproponować kilka rozwiązań. Bez wątpienia najwygodniejszym są plandeki z drzwiami na suwak, ale także najbardziej kosztowne.

Jeśli chcesz zabezpieczyć swoją altanę, ale nie wiesz jak to zrobić, zadzwoń do nas: 780-090-280.