Plandeki z oknami na taras – plandeki przezroczyste 

Jeśli nie masz pomysłu jak zabezpieczyć altanę a przy tym zapewnić jej estetyczny wygląd to polecamy plandeki z oknami na taras. Są to plandeki przezroczyste wykończone obramówką w kolorze, które wyglądem imitują okna. Materiał jest szczelny i zapewnia skuteczną ochronę przed wiatrem, deszczem czy śniegiem. Z uwagi na prosty montaż okna foliowe można podwijać przy ładnej pogodzie lub całkowicie zdjąć poza sezonem. Nie ma również przeciwwskazań, aby potraktować ścianki z plandeki jako rozwiązanie całoroczne, gdyż są odporne na mróz. Zwijana plandeka na taras daje dowolność zastosowania.

plandeki z oknami na taras
plandeki z oknami na taras

Zamówienie Klienta na plandeki przezroczyste

Ostatnia nasza realizacja dotyczyła plandeki z oknami na taras. Zamawiającemu zależało na jak największej powierzchni okien w plandece tak, aby zapewnić pełen dopływ światła w pomieszczeniu. Okna foliowe zostały wykonane według poniższych wytycznych:

Materiał:  obramówka na szerokość belek (12cm) -PCV 650g/m2, okno – folia przezroczysta, grubość folii 0,7mm ;
Wymiary ścianek: 226cm x 240cm x 2szt ., 226cm x 168,5cm x 2szt ., 226cm x 183cm x 1szt ., 226cm x 180cm x 1szt ., 226cm x 206cm x 1szt ., 226cm x 71,5cm x 1szt. ;
Kolor: obramówka kolor brązowy, okno przezroczyste ;
Dodatkowy osprzęt: 65 chwytek do zapięcia boków (sąsiadujące plandeki zapinane na jednym rzędzie uchwytów na wspólnej belce), 16 pasków do podwieszenia, na dolnych krawędziach wykonano kieszeń na rurkę do obciążenia.

Opinia Pani Agnieszki: „plandeki spełniają oczekiwania, możemy zimą siedzieć na tarasie, okna z folii przezroczystej nie zabierają światła , plandeki chronią przed warunkami atmosferycznymi, wykonane bardzo solidnie „

Jak przebiegała realizacja na plandeki z oknami na taras

Klientka skontaktowała się z nami mailowo z prośbą o wycenę podając wymiary konstrukcji drewnianej (w tym belek) i zdjęcia tarasu. Po zaakceptowaniu oferty na plandeki z oknem przystąpiliśmy do przygotowania rysunku technicznego ujmując wszystkie pomiary łącznie z usytuowaniem okien, szerokością obramówki i rozmieszczeniem oczek, a także ilością potrzebnego osprzętu (chwytki, paski do podwieszenia). Gdy tylko otrzymaliśmy potwierdzenie, że wszystko się zgadza z oczekiwaniami Pani Agnieszki przystąpiliśmy do realizacji. W ciągu tygodnia gotowa plandeka została dostarczona na wskazany adres.

Jeśli chcesz zakupić okna z plandeki na taras pod wymiar, skontaktuj się z nami 780-090-280.