Plandekowe zadaszenia tarasów

Materiał, z którego wykonujemy plandeki na wymiar może posłużyć również do produkcji zadaszeń wszelkiego rodzaju. Plandeka gumowana PCV jest wysoce wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne i degradujący wpływ czynników atmosferycznych (deszcz, śnieg, mróz, promieniowanie UV). Idealnie nadaje się zarówno na zadaszenia tradycyjne, płaskie lub spadowe. Plandekowe zadaszenia tarasów znajdują zastosowanie nie tylko w ogrodzie czy w plenerze, ale także w miejscach publicznych, pełniąc funkcję zadaszeń restauracji i ogródków letnich, placów zabaw, tarasów czy altan.

plandekowe zadaszenia tarasów

Oferowane przez nas zadaszenia z plandeki na wymiar są ściśle dopasowane do potrzeb i wymagań naszych Klientów. Takie zadaszenie może być opatrzone logo firmy lub dowolnym napisem.

 

Plandeki przesuwne na daszki

Zadaszenia z plandeki wykonane są głównie jako okrycia płaskie. Mogą być mocowane na stałe lub w wersji ruchomej, za sprawą specjalnych systemów przesuwnych. Dzięki temu plandeka swobodnie porusza się w lewo/prawo nadając mobilność zabezpieczeniu. Jednak takie rozwiązanie jest dość kosztowne dlatego większość Klientów decyduje się na tradycyjne zadaszenia z plandeki.

Plandeki dachowe –  kolory

Plandekowe zadaszenia tarasów wykonywane jest z tkaniny PCV o gramaturze 650 lub 900g/m2. Materiał występuje w bogatej gamie kolorystycznej wg palety RAL. Najpopularniejsze kolory to: czerwony, żółty, niebieski, zielony, brązowy, piaskowy i szary. Kolory można łączyć. Ponadto plandekę gumową można zgrzewać z folia przezroczystą co pozwala na wykonanie okien w zadaszeniach.

Lekkie materiałowe zadaszenia tarasów – sprzedaż

Plandeki dachowe wykonuje według projektu Klienta. Kształt i wielkość zadaszenia altany jest indywidualnie ustalana dlatego nie mamy gotowych realizacji na magazynie. Plandeki produkowane są każdorazowo pod zamówienie.W związku z tym należy liczyć się, że nie jest to produkt dostępny od ręki. Z drugiej strony czas realizacji nie przekracza 7 dni roboczych. Gotowe plandeki wysyłamy kurierem na wskazany przez Klienta adres.

Plandeki na wymiar – sprawdź.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapytaj o pomoc konsultanta