Płaskowniki polietylenowe na wymiar

Nasza firma zajmuje się głównie sprzedażą półfabrykatów jak również cięciem ich na mniejsze kawałki. W naszej ofercie dużym zainteresowaniem cieszą się płaskowniki tworzywowe czyli listwy docięte z całych płyt. Najczęściej poszukiwane są płaskowniki polietylenowe PE z uwagi na swoje uniwersalne właściwości, atrakcyjną cenę i dużą dostępność. Poza tym polietylen (PE) jest materiałem odpornym na uszkodzenia i ma niski współczynnik  tarcia co idealnie wpisuje się w oczekiwania wobec płaskowników.

Zamówienie Klienta na płaskowniki polietylenowe

Wszystkie formatki z tworzyw sztucznych docinamy każdorazowo na zamówienie Klienta zgodnie z jego zapotrzebowaniem. Ostatnio realizowaliśmy zamówienie na płaskowniki z polietylenu w kolorze zielonym według poniższej specyfikacji:

Materiałpolietylen PE 1000
Grubość – #12mm
Wymiary – szerokość 44mm, długość 1000mm
Kolor – zielony
Ilość – 6 sztuk

Płaskowniki tworzywowe – realizacja zamówienia

W przypadku zakupu półfabrykatów z tworzyw ciętych na wymiar, jak np. płaskowniki polietylenowe wyceniamy materiał indywidualnie. Na to jaka będzie cena płaskownika z polietylenu wpływa:
– rodzaj materiału (PE 300, 500, 1000)
– kolor: biały, czarny, zielony
– grubość płyty i format listwy
– ilość sztuk

Po uzyskaniu powyższych informacji możemy wskazać koszty zakupu. Płaskowniki z tworzyw konstrukcyjnych każdorazowo docinamy z płyt i nie posiadamy gotowych listw na stanie. Dlatego czas realizacji wydłuża się o 1 dzień roboczy przewidziany na cięcie. Następnie wysyłamy zamówienie na wskazany przez Klienta adres.

Zapewniamy szybką wycenę i realizację. Zadzwoń i  sprawdź: 780-090-280.