30 marca 2017

Płyty gumowe gr 10mm – Produkcja na wymiar

Płyty gumowe gr 10mm. PRODUKCJA NA WYMIAR płyt gumowych standard SBR, olejoodporne NBR i termoodporne EPDM. Szybka dostawa. Płyta gumowa cena - SPRAWDŹ

 

Płyty gumowe znajdują szerokie zastosowanie w wielu zakładach przemysłowych, serwisach i warsztatach. Do dyspozycji naszych klientów mamy kilka rodzajów płyt gumowych specjalnego przeznaczenia wykonanych z mieszanek gumowych najwyższej jakości. Oferujemy wyroby produkowane na indywidualne zamówienie.

 

SZUKASZ PŁYT NA WYMIAR. Płyta gumowa grubość 1cm produkowana na wymiar - ZADZWOŃ tel 780 090 280

 

Płyta gumowa charakterystyka Płyty gumowe gr 10mm

  • grubość płyty: 10mm / 1 cm
  • szerokość płyty: max 1,4 / inne szerokości na zapytanie
  • długość płyty: max 12m
  • barwa: czarna /  inne kolory na zamówienie
  • twardość: 65SHa / inne na zamówienie
  • wzmocnienie: bez przekładki, z jedną przekładką lub z dwoma przekładkami

 

 

 Płyty gumowe gr 10mm - rodzaje płyt z gumy

 Na zamówienie dostarczamy płyty wykonane z różnego rodzaju mieszanek kauczukowych. Poniżej przedstawiamy właściwości poszczególnych mat.

Płyta mata gumowa SBR - ogólnego zastosowania

 Najbardziej popularna płyta. Wykorzystywana w miejscach gdzie nie ma częstego kontaktu ze środkami chemicznymi i ropopochodnymi. Praca stabilna w temperaturze od - 10stC do 70stC.  Twardość 65SHA. Kolor czarny, na zamówienie niebieski, szary, zielony, czerwony.

Płyta mata gumowa NBR - olejoodporna

Wykorzystywana w miejscach gdzie maty mają częsty kontakt z substancjami ropopochodnymi takimi jak olej, smar, ropa. Praca stabilna w temperaturze od - 10stC do 70stC.  Twardość 65SHA. Kolor czarny.

Płyta mata gumowa EPDM - odporna na warunki atmosferyczne / mróz i ozon

Te płyty gumowe znajdują zastosowanie w sytuacji kiedy płyta ma długookresowo znajdować się na zewnątrz. Praca stabilna w temperaturze od - 20stC do 70stC.  Twardość 65SHA. Kolor czarny. Płyta odporna jest na światło słoneczne.

Płyta mata gumowa NR - do kontaktu z żywnością

Te płyty stosowane są najczęściej w przemyśle spożywczym. Praca stabilna w temperaturze od - 10stC do 70stC.  Twardość 65SHA. Kolor beżowy

 

Produkcja płyt gumowych grubość 10mm na zamówienie

Posiadamy długoletnie doświadczenie w realizacji zamówień na nietypowe płyty gumowe. Dostarczamy płyty na potrzeby przemysłu morskiego, maszynowego, zbrojeniowego, samochodowego i wielu innych. Posiadamy możliwość cięcia płyt na formatki i pasy. Wykonujemy zamówienia na pojedyncze sztuki i całe serie produktów. Bardzo dobrze zaopatrzony magazyn umożliwia nam codzienną wysyłkę zamówionych produktów, a bardzo elastyczny proces produkcji pozwala na wykonanie płyt nawet do 3 dni.

Sprzedaż i cena płyt

Wszystkie zlecenia wyceniane są indywidualnie według założeń klienta i kalkulacji przygotowanej przez technologa. Aby ustalić cenę produktu zapraszamy do kontaktu z działem obsługi.

 

 W produkcji również płyty o grubości: 1, 2, 3, 5, 6, 8, 12, 15, 20, 30, 40 i 50mm

Zapytaj o pomoc konsultanta