5 czerwca 2017

Płyta z poliacetalu POM C czarna i biała

Płyta z poliacetalu POM C czarna i biała. Docinamy formatki, płaskowniki, listwy i ślizgi z POMC. Szybka dostawa. Szeroki wybór. Poliacetal cena SPRAWDŹ

 

Tworzywa konstrukcyjne. Poliacetal POM C jest popularnym tworzywem konstrukcyjnym. Występuje również pod innymi nazwami handlowymi takimi jak ertacel, boracetal czy tecaform. Bez względu na nazwę handlową, która zmienia się u różnych producentów płyty z poliacetalu posiadają bardzo zbliżone właściwości i wszystkie posiadają symbol POM C.

 

POLIACETAL POM C – szukasz płyt z POMu zadzwoń tel kom 780 090 280

 

Płyta z poliacetalu POM C czarnaPłyta z poliacetalu

Grubość płyty: 8mm, 10mm, 12mm, 16mm, 20mm, 30mm, 40mm, 50mm, 60mm, 70mm i 80mm

Szerokość płyty: max 1000mm

Długość płyty: max 3000mm

Kolor: czarny

Sprzedaż płyt odbywa się w pełnych formatach lub w rozmiarach docinanych na zamówienie.

 

Płyta z poliacetalu POM C białapłyty z poliacetalu

Grubość płyty: 5mm, 8mm, 10mm, 12mm, 16mm, 20mm, 30mm, 40mm, 50mm, 60mm, 70mm, 80mm, 90mm i 100mm

Szerokość płyty: max 1000mm

Długość płyty: max 3000mm

Kolor: czarny

W ofercie posiadamy płyty w całych formatach lub formatki, płaskowniki, arkusz, listy i ślizgi cięte na wymiar

 

Właściwości Poliacetal

POM C to tworzywo łatwe do frezowania, wiercenia, cięcia, gwintowania itd. Odznacza się wysoką odpornością na ścieranie. Czarne płyty z poliacetalu są bardziej odporne na ścieranie niż płyty białe. Poza tym półwyroby z poliacetalu posiadają wysoką stabilność wymiarową i niską absorbcję wilgoci (wyższa niż w poliamidzie). Poliacetal może mieć kontakt z żywnością. Temperatura pracy do 100stC. Dodatkowo te tworzywa konstrukcyjne posiadają dużą sztywność.

Więcej na temat POM znajdziesz tu – Charakterystyka Poliacetalu

 

Sprzedaż płyt z poliacetalu białych i czarnych

Naszą ofertę dostosowujemy do potrzeb naszych klientów dlatego wprowadziliśmy sprzedaż płyt ciętych na wymiar tak aby każdy mógł kupić dowolną ilość materiału, której aktualnie potrzebuje. Cena tworzywa uzależniona jest od wielkości formatu. Uwaga – nie sprzedajemy płyt na kilogramy. Przy zakupie należy pamiętać, że płyt produkowane są w tolerancjach tak aby można było je dalej obrabiać na wymiar. Na powierzchni mogą znajdować się rysy. Płyta cięta na wymiar może również posiadać śladu cięcia. Nie przyjmujemy zwrotów płyt docinanych na zamówienie.

 

Zapytaj o pomoc konsultanta