7 kwietnia 2016

Płyty PEEK, formatki PEEK cięte na wymiar

Płyty PEEKPEEK to szeroko wykorzystywane wysokotemperaturowe, samogasnące i biokompatybilne tworzywa konstrukcyjne. Swoją popularność zawdzięczają właściwościom, które umożliwiają szerokie stosowanie tego materiału w różnych gałęziach przemysłu w miejscach gdzie standardowe materiały nie mogą być wykorzystywane. PEEK posiada bardzo dobre właściwości obróbcze. Te tworzywa konstrukcyjne mogą mieć kontakt z żywnością.     tworzywa dociete na wymiar  

 

Zobacz w jakim rozmiarze dostępne są płyty z tworzywa PEEK

  Naszą ofertę kierujemy do osób, które:
  • poszukują produktów wysokiej jakości,
  • preferują krótkie terminy realizacji zamówień,
  • cenią terminowe dostawy,
  • oczekują dostawy towarów zgodnych z zamówieniem,
  • przywiązują uwagę do szerokiego wyboru produktów.
   

Płyta z PEEK sprawdź zastosowanie

Materiał PEEK należy do grupy tworzywa wysokogatunkowe inaczej wysokosprawne, która charakteryzuje się szeregiem cech predysponujących te materiały do pracy w szczególnie wymagającym środowisku. Cechuje się temperaturą pracy do 250stC, bardzo wysoką wytrzymałością mechaniczną i chemiczną, niskim współczynnikiem tarcia oraz bardzo dobrą skrawalnością.  Z PEEKu można produkować koła zębate, detale do przemysłu chemicznego, obciążone łożyska ślizgowe i inne. Więcej na temat tego materiału znajdziesz tu PEEK Wszystkie płyty PEEK mogą zostać docięte pod konkretny wymiar wskazany przez klienta. Przy wyborze materiału należy brać po uwagę tolerancje wymiarowe półfabrykatów oraz tolerancję cięcia.  

Sprzedaż płyt - tworzywo PEEK cena

W ciągłej sprzedaży posiadamy płyty z tworzywa wysokosprawnego polieteroeteroketron nazywanego w skrócie PEEK. Wszystkie zamówienia dostarczamy na terenie całego kraju na adres wskazany w zamówieniu. Ze względu na bardzo dużą różnorodność produktów oraz zmienną wielkość docinaną na życzenie klienta cennik płyt ulega zmianie i wszystkie zapytania wyceniane są indywidualnie. Podajemy informację jaka jest cena za kg oraz za cały format.  

Sprawdź jakie są rodzaje (modyfikacje) płyt z PEEK

Nasza oferta obejmuje tworzywa konstrukcyjne modyfikowane oraz nie modyfikowane. Zobacz jakie są właściwości tworzywa i wybierz najlepsze dla siebie.   PEEK Regularne dostawy do: Warszawa, Poznań, Sochaczew, Leszno, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Zabrze, Gliwice, Śląsk, Bydgoszcz, Kraków, Lublin, Olsztyn, Zielona Góra, Szczecin i innych miejsc w Polsce.   Inne półfabrykaty z tego materiału dostępne w naszej ofercie Wałki PEEK

Płyty PEEK

Tworzywo peek to na chwilę obecną najlepszy, ale również najdroższy materiał konstrukcyjny na rynku. Płyty peek zazwyczaj dostępne są w arkuszach o wymiarze 500 mm x 3000 mm z możliwością docięcia formatek na wymiar. W sprzedaży posiadamy szeroki wybór grubości w zakresie #5- #100mm.